Yatırımlık NFT Coinler Belli Oldu: İşte 2022 Listesi!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yatırımlık NFT Coinler Aşikâr Oldu: İşte 2022 Listesi!

Yatırımlık NFT Coinler Belirli Oldu.NFT’ler, kripto alanının yeterli bir modülü ve alabilecekleri kadar çok ilgi ve fon topladılar. Aynı vakitte, birçok kişi, özellikle GameFi üzere özelliklerin tanıtılmasıyla NFT devrinin geçtiğini tartışıyor. Fakat NFT coinler bu alanda daha yüksek düzeylere çıkmaya devam ediyor. NFT pazarı 2022 yılında, dünya çapında 3 milyar dolarlık bir kıymete sahip. Analistler, bu piyasa pahasının 2027 yılına kadar 13,6 milyar dolara çıkacağını kestirim ediyor. Bu nedenle, NFT coin projelerine olan ilginin artacağını öngörüyorlar.

Yatırımlık NFT coinler listesi

Yatırımlık NFT Coinler Belirli Oldu! Tüm bu data ve kestirimler nedeniyle bu makalede, 2022’de göz önünde bulundurulması gereken en uygun 3 NFT coin’e bakacağız. Pazarda hâlâ büyüme için çokça yer var. Ayrıyeten bu NFT coinler şimdi tükenmedi, hatta biri daha yeni başladı. Kriptokoin.com olarak, sizin için hazırladık.

.

 
Yatırımlık NFT Coinler Belirli Oldu

Ethereum Name Service (ENS)

Yatırımlık NFT Coinler Belirli Oldu! Ethereum Name Service (ENS), Ethereum Blockchain’e dayalı dağıtık ve açık bir isimlendirme sistemidir. ENS’nin işi, ‘alice.eth’ üzere insan tarafından okunabilen isimleri, Ethereum adreslerine eşlemektir. Bu bakımdan bir web sitesi ismi üzere çalışır. Ethereum adreslerinin yanında başka kripto para ünitesi adresleri, içerik karmaları ve meta datalar üzere makine tarafından okunabilen tanımlayıcılara da eşleme yapar. ENS ayrıyeten, ‘ters çözünürlüğü’ takviyeler. Karşıt çözünürlüğü, kurallı isimler yahut arayüz açıklamaları gibi meta bilgileri Ethereum adresleriyle ilişkilendirir.

Yatırımlık NFT Coinler Belirli Oldu! ‘.eth’ ve ‘.test’ üzere üst seviye alan isimleri, akıllı mukavelelere aittir. Kuralları belirleyen bu akıllı kontratlar, kayıt şirketleri ismi verilen ve alt alan isimlerinin tahsisini yönetir. Kayıt şirketi mukavelelerinin getirdiği düzenlemelere nazaran, herkes kullanımı için bir alan isminin sahipliğini alma avantajına sahiptir. ENS, kullanıcıların sahip olduğu DNS isimlerinin içe aktarılmasını da dayanaklar. Dapp’in akıllı kontratlarına yapılan süreçler, 7 günlük bir mühlet içinde %853 artışla 124’te yer alıyor. Bununla birlikte, son 24 saatte toplam 9.178 satışı var. ENS yazım sırasında, 49 milyon dolarlık süreç hacmiyle, 8,80 dolardan el değiştiriyordu.

Axie Infinity (AXS)

Yatırımlık NFT Coinler Belirli Oldu! Axie Infinity, kısmen oyuncuları tarafından yönetilen Blockchain tabanlı bir ticaret ve savaş oyunudur. Oyuncular, platform içerisinde Axies ismi verilen şirin karakterlerini üretir ve kullanır. Aslında Axie Infinity, Pokemon’dan ilham alan bir dijital evcil hayvan evrenidir. Her Axie, farklı niteliklere ve güçlü taraflara sahip, değiştirilemez bir NFT’dir. Oyna-kazan modelini benimseyen oyunda, kullanıcılar Axie’leri üzerinden gelir elde edebilmektedir.

 

Yatırımlık NFT Coinler Belirli Oldu! Bununla birlikte ekosistem, AXS ismi verilen bir yardımcı tokene mesken sahipliği yapar. AXS, bir idare tokenidir ve kullanıcıların platformu yönetmesine ve değiştirmesine imkan tanır. Ayrıyeten, Axie Community Hazinesindeki fonların nasıl harcanacağı konusunda kelam hakkı verir. Dapp’in akıllı mukaveleleriyle yapılan süreçler 105.642’de yer alıyor. Bununla birlikte Axie Infinity, etkileşime giren 33.245 eşsiz cüzdan adresine sahip. Yazım sırasında AXS, 198,3 milyon dolarlık piyasa kıymetiyle 14,89 dolardan süreç görüyordu. Bu da ona, en âlâ NFT coinler listemizde yeterli bir yer veriyor.

French Family NFT

Yatırımlık NFT Coinler Belirli Oldu! French Family NFT koleksiyonu, USM.world’ün bir üretimidir. USM.world, lokal tokeni Radio Caca (RACA) ve rap yıldızı French Montana’ya da mesken sahipliği yapıyor. French Family, merkeziyetsiz bir topluluk oluşturmaya yönelik farklı yararlara bağlı, 1.000 NFT’den oluşan özel bir koleksiyon. Proje, Solana yahut Polygon üzere Ethereum ile uyumlu bir katman-2 tahlili oluşturmayı içeriyor. Yeni Katman 2 blok zinciri, yüksek gas fiyatları ödeyen ve NFT’lerine bağlanamayan BAYC kullanıcılarını rahatsız eden birçok sorunu önlemek için inşa ediliyor.

NFT koleksiyoncuları, yatırımcılar ve kripto para topluluğu üyeleri, tekil ve özel bir kolektif olan French Family koleksiyonuna katılabilecekler. NFT sahipleri, Montana’nın yeni albümü “Montega”nın ticari haklarını elde edecek. Ayrıyeten, katman-2 blok zincirindeki düğüm sertifikaları gibi çeşitli avantajlarla irtibatlı kıymetli yararlar kazanacaklar. Koleksiyonda Blockchain için bir geliştirme paketi de mevcut olacak. Bununla birlikte NFT projelerinin, oyna-kazan oyunlarının, Dapp’lerin ve DeFi’nin geliştirilmesine imkan sağlayacak. Tüm bunlar, NFT Frech Family koleksiyonunun sahipleri için özel ve ayırt edici avantajlarla irtibatlı. Bu da French Family’i, NFT coinler listemizde kıymetli bir yere getiriyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Yatırımlık NFT Coinler Belirli Oldu: İşte 2022 Listesi!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

error: İçerik Korunmaktadır !!
Bizi Takip Edin