HP, Toner Tanklı Lazer Yazıcı Serisini Duyurdu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
HP, Toner Tanklı Lazer Yazıcı Serisini Duyurdu.

Düşük maliyetli, kaliteli ve verimli baskı alabilmek için gerekli tüm özellikler, Kartuşsuz, Toner Tanklı Lazer Yazıcı Serisi, HP LaserJet Tank markasıyla tüm küçük işletme sahipleri ve çalışanlarının kullanımına sunuldu. HP LaserJet Tank, satın alındığında kutusundan toner dolu dahili tankıyla çıkıyor ve içindeki tonerle 5 bin sayfaya kadar baskı alınabiliyor, uzun müddet toner yenileme gerekmeden rahatça kullanılabiliyor.

HP LaserJet Tank toner-kartuşu olmayan tanklı bir yazıcı serisi olduğu için, yeni toner muhtaçlığı duyulduğunda, yüksek baskı kapasiteli Özgün HP Toner Yedek Dolum Kiti ile yalnızca 15 saniyede, kullanıcısı tarafından doldurulabiliyor. Klâsik toner kartuşlarına kıyasla daha uygun maliyetlerle piyasaya sunulan HP Toner Dolum kitleri sayesinde, hem yazıcı kullanımı çok daha kolay bir hale geliyor hem de baskı alma maliyetleri düşüyor.

Yazıcı toneri bittiğinde kullanıcı işine orta vermeden 15 saniyede dolum yaparak baskı işlerine devam edebildiğinden vakitten da tasarruf sağlanmış oluyor; böylelikle yazıcı kullanım ve baskı alma maliyetleri de kıymetli ölçüde düşüyor. Özgün HP Toner Yedek Dolum Kitleri 2 bin 500 ve 5 bin sayfa baskı alacak biçimde iki alternatif olarak, alışılagelmiş toner kartuşlarına nazaran çok daha uygun maliyetlerle piyasada bulunuyor.

Toner Tanklı Lazer Yazıcı

HP LaserJet Tank Yazıcı Serisi, çok işlevli baskı-tarama-kopyalama özellikleri, süratli çift taraflı baskı, 50 bin sayfalık görüntüleme tamburu, HP Wolf Essential security muhafazası, HP Smart uygulaması, Ultra düşük sayfa başı baskı maliyeti ve efsanevi HP LaserJet kalitesiyle küçük işletmelerin baskıya dayalı işlerinde daha verimli bir biçimde çalışmalarına dayanak oluyor.Toner Tanklı Lazer Yazıcı

Bu tanklı yazıcılar ile HP’nin lazer baskı kalitesinden hiç ödün vermeden çok daha hesaplı ve verimli bir formda baskı alınabiliyor. LaserJet Tank Serisi, tek renk – siyah baskı ihtiyacı olan işletmelerin daha verimli çalışmasını sağlarken kolaylık ve tasarruf imkânı da sunuyor.

İşletmeler, toner bittiğinde yeni bir toner alma ve biten toneri değiştirme yahut toner kartuşunu dışarıda, orjinal olmayan ve inançlı bir kullanım sunmayan tonerlerle doldurma üzere süreçlerle uğraşmıyor. Klâsik orjinal tonerlere nazaran çok daha uygun maliyetli ve yüksek baskı kapasiteli yepyeni HP LaserJet Tank Toner Dolum Kitiyle, tank dolum süreci yalnızca 15 saniye sürüyor, üstelik bu süreç etrafa hiç toner dağılmadan; kullanıcının eline dahi toner sürülmeden çarçabuk gerçekleştirilebiliyor.Toner Tanklı Lazer Yazıcı

Energy Star sertifikasına ve Epeat Silver listesine girmeye layık görülen HP LaserJet Tank Yazıcı, otomatik çift taraflı baskı özelliği ve uzun ömürlü görüntüleme tamburunun yanı sıra yüzde 17 daha küçük tank dizaynına da sahip. Ayrıyeten yazıcıda kullanılan HP Toner Yine Yükleme Seti yüzde 90’a kadar atık tasarrufu sağlıyor.

Tüm bu avantajlara ek olarak bu yazıcılar HP Smart Uygulamasıyla da kullanılabiliyor. Böylelikle kullanıcılar baskı-tarama süreçlerini akıllı telefonları üzerinden de gerçekleştirebiliyor. HP Smart uygulaması telefona indirilerek her yerden pratik bir biçimde bu süreçleri yapmak mümkün oluyor.Toner Tanklı Lazer Yazıcı

Toner Tanklı Lazer Yazıcı

Standart olarak 2 yıl garanti müddetine sahip HP LaserJet Tank Yazıcıların, satın alındıktan sonra hp.com.tr/3YilGaranti adresinden kayıt yaptırıldığında, garanti mühleti 3 yıla kadar uzatılabiliyor.

HP LaserJet Tank Yazıcı serisinin farklı gereksinimlere yönelik birbirinden farklı özellikler sunan farklı modelleri bulunuyor.Toner Tanklı Lazer Yazıcı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
HP, Toner Tanklı Lazer Yazıcı Serisini Duyurdu 2022

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

error: İçerik Korunmaktadır !!
Bizi Takip Edin