Analist, Temmuz İçin Seçtiği 7 Altcoin Duyurdu: En İyileri!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Analist, Temmuz İçin Seçtiği 7 Altcoin Duyurdu: En İyileri!

BeInCrypto analistleri, Temmuz ayında yüksek performans göstermesi beklenen 7 altcoin projesini açıkladı. Analistlerin incelemelerine nazaran bu kripto paraların, yeni girdiğimiz ayda büyük gelişmeler yaşaması olası.

Temmuz ayının en uygun 7 altcoin projesi

Kripto para piyasası, BTC’nin 20 bin doların altına düşmesiyle birlikte büyük bir panik yaşadı. Bunun nedeni 20 bin dolar düzeyinin ruhsal takviye olmasıydı. Bununla birlikte, BTC’deki düşüş Ethereum ve öteki altcoin projelerine yansıdı. Lakin birtakım projeler, mevcut piyasa durumlarına meydan okuma potansiyeli taşıyor. Kriptokoin.com olarak, sizin için hazırladık.

 

Origin Protocol (OGN)

Origin Protocol, NFT’lere ve merkeziyetsiz finansa (DeFi), insanların erişmesini amaçlayan bir Web3 protokolüdür. Protokol, Satış bazında önder NFT pazarı olmayı hedefleyen Origin NFT pazarını çıkarttı. Ek olarak proje, Origin Dollar (OUSD) isimli bir algoritmik stabilcoin de sağlıyor. Bununla birlikte, Origin Protocol’ün OGN isimli bir altcoin varlığı mevcut. Protokol, 12 Temmuz’da OGN sahiplerinin OGV token ile ödüllendirileceği bir airdrop başlatacak. Airdrop için anlık görüntü 5 ila 12 Temmuz ortasında rastgele alınacak. Bununla birlikte OGN, 20 Mart’tan bu yana azalan bir direnç çizgisinin altına düşüyor. Çizgi, en son 28 Haziran’da olmak üzere çok sayıda reddedilmeye neden oldu. Buna nazaran çizgiden mümkün bir kırılma, fiyatı 0,42 dolardan en yakın dirence yükselmesiyle sonuçlanacak.

Temmuz İçin Seçtiği 7 Altcoin

Ethereum (ETH)

Ethereum, piyasa bedeline nazaran ikinci en büyük kripto para ünitesidir. Kullanıcıların blok zincirinde merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) oluşturmasına imkan tanıyor. Ek olarak, akıllı kontratları kolaylaştırıyor ve NFT süreçlerine müsaade veriyor. Projenin altcoin varlığı ise ETH‘dir. Bununla birlikte, Ethereum Topluluk Konferansı (ETHCC), 19-21 Temmuz tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Buna nazaran konferans, teknoloji ve topluluğa odaklanan en büyük yıllık Avrupa Ethereum aktifliği olma özelliği taşıyor. Ethereum fiyatına nazaran ETH, 0.618 Fib geri çekilme takviye düzeyindeki 1.033 dolardan sıçradı. Böylece, 18 Haziran’dan bu yana birinci en düşük düzeyini yarattı.

Temmuz İçin Seçtiği 7 Altcoin

Tezos (XTZ)

Tezos, Ethereum’a misal biçimde akıllı mukavele fonksiyonelliği sunan bir Proof-of-Stake Blockchain’dir. Bunun yanında, dApp’lerin oluşturulmasını kolaylaştırır ve XTZ isimli bir lokal altcoin’e sahiptir. Buna nazaran proje, bu ay TezDev isimli bir konferans gerçekleştirecek. TezDev konferansı, 21-23 Temmuz tarihleri ​​arasında Paris’te yapılacak. Tezos konferansı, çeşitli geliştiriciler için bir atölye çalışması ve ağ oluşturmayı hedefliyor. Bununla birlikte XTZ fiyatı, 24 Şubat’tan beri alçalan bir takozun içine düşüyor. Kama bir yükseliş formasyonu olarak kabul ediliyor. Yani birden fazla vakit kırılmalara yol açıyor. Buna nazaran bir kırılma meydana gelirse, en yakın direnç alanı 2,20 dolarda olacak.

Temmuz İçin Seçtiği 7 Altcoin

 

Hedera Hashgraph (HBAR)

Hedera Ağı, blok zinciri yerine hashgraph konsensüsünü kullanan halka açık bir defterdir. Son derece yüksek verimlilikle çalışır. Buna nazaran, saniyede 10.000’den fazla sürece müsaade vermektedir. Ayrıca, fiyatlar 0,0001 ABD Doları kadar düşüktür. HBAR ise Hedera ağının mahallî altcoin varlığıdır. Buna nazaran, ağın korunmasında kullanılır ve dApp’lere güç sağlar. Son gelişmelere nazaran Hedera grubu, üç aylık testnet sürümünün 28 Temmuz’da başlayacağını duyurdu. Ayrıyeten HBAR, 18 Haziran’ın en düşük düzeylerine nazaran biraz daha yüksek bir taban (yeşil simge) yarattı. Fakat, hâlâ azalan bir direnç çizgisinin altında hareket ediyor.

Avalanche (AVAX)

Temmuz İçin Seçtiği 7 Altcoin

Avalanche , dApp’ler için merkezi olmayan bir platform olarak fonksiyon gören bir Katman-1 Blockchain’dir. Ayrıyeten, Ethereum’un ana rakiplerinden biridir ve saniyede 6.500 süreç gerçekleştirebilmektedir. AVAX, 27 Haziran’dan bu yana azalan paralel bir kanal içinde süreç görüyor. Bu tıp kanallar ekseriyetle düzeltici hareketler içeriyor. Ancak 30 Haziran’da fiyat, kanalın dayanak sınırından ve 16 dolarlık yatay dayanak alanından sıçradı. Buna nazaran altcoin, çıkışta başarılı olursa, bir sonraki direnç 18,20 dolarda olacak. Bununla birlikte, bu ay AVAX da bir konferans gerçekleştirecek. Avalanche House konferansı 15 ve 16 Temmuz’da Brooklyn’de yapılacak. Konferansta Ava Labs operasyonlarından sorumlu lider yardımcısı Lydia Chiu üzere çeşitli konuşmacılar katılacak.

Temmuz İçin Seçtiği 7 Altcoin

Ergo (ERG)

Temmuz İçin Seçtiği 7 Altcoin

Ergo, finansal mukaveleleri uygulamak için inançlı ve verimli bir yol sağlamayı amaçlıyor. ERG isimli altcoin varlığına mesken sahipliği yapan proje, bir protokol olarak çalışıyor. 784.400 blok yüksekliğindeki ERG emisyonları, blok başına 51’den 48 ERG’ye düşürülecek. Bu blok yüksekliğine 2 Temmuz’da ulaşılması beklenen. Bununla birlikte ERG coin, 13 ve 30 Haziran’da çift taban formasyonu oluşturdu. Lakin, hâlâ azalan bir direnç çizgisini izliyor. Ergo patlak vermeyi başarana kadar kalıbın canlılığı doğrulanmayacak.

The Winkyverse (WNK)

Temmuz İçin Seçtiği 7 Altcoin

Winkyverse, robotik, programlama, yapay zekâ, oyun, Blockchain ve AI bilgilerini tek bir platformda toplamayı maksatlar. Böylelikle, bir eğitim ekosistemi yaratarak bu alandaki birinci Metaverse olmayı gayeler. Ekosistemi güçlendiren token WNK’dir. Arazi ön satışı 18 Temmuz’da başlayacak. Ayrıyeten, kullanıcılar, 2.000 arsa satın alma müsaadesine sahip olacak. WNK, 28 Mart’tan bu yana azalan bir direnç çizgisinin altına düşüyor. Bununla birlikte 30 Haziran tarihinde tüm vakitlerin en düşük düzeyini gördü.

Temmuz İçin Seçtiği 7 Altcoin

.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Temmuz İçin Seçtiği 7 Altcoin Duyurdu: En İyileri!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

error: İçerik Korunmaktadır !!
Bizi Takip Edin