Not Edin: Analistler Temmuz İçin Bu 10 Altcoin’i Seçti!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Temmuz İçin Bu 10 Altcoin’i Seçti!.

Avalanche ve Polkadot, DeFi ve Web3 alanlarında kıymetli projelere mesken sahipliği yapıyor. Bu yazıda, uzmanların listesinden Temmuz ayında izlenecek en düzgün 10 altcoin projesine göz atalım.

Temmuz’da izlenecek Avalanche ekosistemine genişleyen en güzel 5 altcoin projesi

inSure DeFi (SURE)

inSure DeFi bir kripto sigorta projesidir. Yakın bir tarihte ekosistemini Avalanche’a genişletti. InSure DeFi, piyasanın en büyük oracle platformu olan Chainlink üzerine kurulmuştur. Chainlink, birçok kaynaktan geçmiş fiyat datalarını toplayan geniş bir inançlı node operatörleri ağı tarafından desteklenmektedir.

Temmuz İçin Bu 10 Altcoin’i Seçti! 2022

 

Frax Share (FRX)

Avalanche ekosistemi, Frax için likidite sağlamak üzere çalışacak beş yüksek hacimli kripto paradan oluşur. Frax Share bunlardan biri ve mahallî borsalarda yükselişe geçti. Proje, birinci kripto yerli tüketici fiyat endeksi olmayı hedefliyor. Şu anda ABD dolarına sabitlenmiş fakat başka para ünitelerini desteklemeyi planlıyor. Ayrıyeten, müsaadesiz, dünya çapında bir hesap ünitesi olarak öngörülmüştür.

Temmuz İçin Bu 10 Altcoin’i Seçti! 2022

Ren (REN)

REN, bilinmeyen transferler sağlayan açık kaynaklı bir protokoldür. Merkezi olmayan, güvenilmeyen bir ekosistem olmanın yanı sıra Ren, hareketli ortalama uygulamaları oluşturmak, dağıtmak ve çalıştırmak için bir platform vazifesi görür. REN, tüm uygulama girişlerinin ağ iştirakçileri için zımnî kalmasını sağlarken rastgele bir uygulamanın inançlı, yanılgıya güçlü bir ortamda çalışmasını sağlayan inançlı bir çok taraflı hesaplama protokolü kullanır. Bunun için REN takımına ünlü isimler eklendi.

Temmuz İçin Bu 10 Altcoin’i Seçti! 2022

SushiSwap (SUSHI)

DEX platformu SushiSwap, kullanıcıların token takasları ve likidite madenciliği yapmasına müsaade vermektedir. Avalanche, çeşitli uygulamaları, kurumsal Blockcain’leri ve Avalanche üzere dApp’leri destekleyen açık kaynaklı bir platformdur. İki proje iştiraklerini kripto Twitter üzerinden duyurdu.

Temmuz İçin Bu 10 Altcoin’i Seçti! 2022

 

Frax (FRAX)

Frax Finance, DEX merkez bankası kavramını tokenine dahil etti. Algoritmik Piyasa Süreçleri (AMO’lar), farklı açık piyasa süreçlerini yürüten akıllı kontratları temsil eder. Protokol güvenliğinden, teminatın işe alınmasından ve alınıp satılabilecek azamî FXS ölçüsünün belirlenmesinden sorumludurlar. Toplamda, Frax ekosisteminde dört AMO’ya sahiptir.

Frax şu anda, merkezsiz uygulamaların, son derece değişken bir sabitleyici olan FPI’sına başvurmasına müsaade verecek bir protokol üzerinde çalışıyor. Token ayrıyeten airdrop yoluyla cvxFXS sahiplerine dağıtılacaktır. OlympusDAO ve Frax Finance ortasında yakın vakitte yapılan bir takas süreci, ikisinin token takas ettiğini ortaya çıkardı. DeFi ve stablecoin’lerle dolu bir hazine inşa ediyorlar. Bu, protokole ilişkin bir likidite piyasası geliştirme planının bir kesimidir.

Temmuz İçin Bu 10 Altcoin’i Seçti! 2022

10 Altcoin

Polkadot ekosisteminden takip edilecek projeler

MXC (MXC)

MXC – Polkadot kripto ağı, son vakitlerde akıllı kentlerin benimsenmesiyle popülerlik kazandı. Altcoin projesinin kurucusu Gavin Wood, takımının bir ağdan başkasına serbestçe paha ve data aktarabilen amaçlarını paylaştı. Proje, çeşitli parachainleri mevcut Blockchain’lere bağlayarak ilerlemiştir. Bu, öteki kripto ağlarına kıyasla kıymetli bir avantaj sağlar.

Sonuç olarak, proje etkileyici bir büyüme gördü. MXC – Polkadot, Berlin merkezli bir IoT projesi olan MXC ile yakından bağlantılıdır.

Ankr (ANKR)

ANKR, cloud bilişim ve kaynakları kullanan bir projedir. Blockchain tabanlı mimarisi, kullanıcıları için bir fikir birliği sistemi ve teşvik yapısı sağlar. Yararlı Çalışma Delili sistemi (Proof of Useful Work), kullanıcıları blok yayılımı ve ağ muhafazası için ödüllendirir. Ayrıyeten, Ekim 2021’de çok yıllı bir paydaşlık için NBA Sacramento Kings ile de dahil olmak üzere çok sayıda pazarlama muahedesi imzaladı.

0x (ZRX)

0x, ZRX protokolüne dayalı bir kripto para ünitesidir. Fiyatı 2017’den beri yükseliyor. Altcoin projesi, çıkarılabilir değil, PoW sistemine dayalı bir platformdur. Bu nedenle, analiste nazaran ZRX ile ilgilenen yatırımcıların bu kripto para ünitesini yakından takip etmesi gerekiyor.

Compound (COMP)

Compound (COMP), analistlere incelemeye bedel bir öteki altcoin projesi . ERC-20 tabanlı COMP, yatırımcılarının protokolde oy kullanmalarına ve teminatlarına nazaran faiz almalarına imkan tanır. Öbür bir ERC-20 tokeni olan BabyDoge, hiper deflasyonisttir. Ayrıyeten COMP üzerinde bir akıllı stake sistemine sahiptir. Her ağ süreci gerçekleştiğinde, sahiplerine %5’lik bir fiyat tekrar dağıtılır.

Kusama (KSM)

Kripto para süreçlerini güçlendirmek için Kusama’yı (KSM) kullanmanın birçok nedeni vardır. Kusama, rastgele bir kullanım durumu için ölçeklenebilir ve özelleştirilebilir. Ayrıyeten kendi kendini yöneten parachainlere sahiptir. Ayrıyeten bilgi alışverişi yapan dapp’leri ve akıllı mukaveleleri de barındırabilir. Fiyatı geçen yıla nazaran %1,124 artarak 18 Mayıs 2021’de ATH düzeyi olan 623 dolara ulaştı.

Kriptokoin.com olarak haftanın öbür kıymetli haberlerini bu makalede ele aldık.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Temmuz İçin Bu 10 Altcoin’i Seçti! 2022

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

error: İçerik Korunmaktadır !!
Bizi Takip Edin