Sakura Nedir? SKU Coin Ne İşe Yarar?

Sakura Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sakura Nedir? SKU Coin Ne İşe Fayda?

Sakura, Kusama’da zincirler ortası Defi için oluşturulan bir platformdur. Bu makalede Kriptokoin.com olarak “Sakura nedir?” sorusuna karşılık vereceğiz. Ek olarak proje hakkında merak edilen öbür hususlara değineceğiz.

Sakura nedir? Ne işe fayda?

Sakura, Kusama’daki çapraz zincir DeFi ekosistemi için oluşturulan, substrat tabanlı bir parachain. Clover Finance takımı, Sakura’nın Clover’ın yenilikçi kardeş ağı olarak yaşamasını ve hem Clover hem de Sakura’nın topluluklarına birebir anda hizmet etmeye devam etmesini öngörmekte.

Sakura Nedir
 

Ayrıca Sakura, Clover’ın yarattığı ve daima yenilik yaptığı tüm temel teknoloji yığınını kullanabilmekte. Clover uzantılı cüzdan, EVM’deki Sakura dApp’lerini, polkadot.js tabanlı enjeksiyonları ve mahallî olarak oluşturulmuş bir SKU<->ETH ve SKU<->BSC köprüsünü lokal olarak destekleyecek. Ethereum ve Bitcoin için güvenilmez çapraz zincir köprüsü, hem Sakura hem de Clover’da kullanılabilmekte. Sakura, nihayetinde Kusama’nın üzerine inşa edilen bir depolama katmanı, akıllı kontrat katmanı, DeFi protokol katmanı ve eApp katmanı ile bir parachain İşletim Sistemi olmayı hedeflemekte.

SKU coin nedir?

SKU coin Sakura’in mahallî tokenidir. Sakura aslından iki çeşit token içerir: Sakura (SKU) ve OWL. SKU coin, grubun ICO’ları sırasında sattığı ERC20 tokenleridir. Ek olarak toplamda 10 milyon SKU tokeni var.

Sakura nasıl çalışır?

Sakura, yönetişim oylaması yoluyla hileli akıllı kontratları devre dışı bırakmak da dahil olmak üzere daha fazla zincir içi faaliyete imkan sağlamak için zincir üstü yönetişim modülünü genişletmekte. Ayrıyeten bu, dolandırıcılık faaliyetlerinin merkeziyetsiz bir formda azaltılabilmesini sağlar. Ayrıyeten Zincir üstü yönetişim ile birleştirilen akıllı mukavele yükseltilebilirliği, DAO idaresine orijinal bir yol açacaktır.

 

EVM uyumlu

Geliştiriciler, tanıdık geliştirme ortamlarını ve araçlarını kullanarak yüksek performanslı, ölçeklenebilir ve geleceğe yönelik bir platformda dApp’leri dağıtabilmekte.

Ücret paylaşım mekanizması

Geliştiricileri teşvik etmek ve ödüllendirmek için zincirdeki süreç fiyatlarının bir kısmı akıllı kontrat dağıtımcılarıyla paylaşılmakta .

Çapraz zicir uyumluluğu

Çok boyutlu çapraz zincir fonksiyonu, kullanıcıların rastgele bir EVM varlığını inançlı bir formda lokal Sakura varlığıyla değiştirmesine ve Kusama/Polkadot ekosistemi ortasında daha fazla köprü oluşturmasına imkan tanır.

Sakura nedir? SKU coin nasıl alınır?

Sakura şu anda çok sayıda kripto para borsasında süreç görmekte. Projeye yatırım yapmak isteyen bireyler, projenin süreç gördüğü borsalardan birinde hesap açmalıdır. Sakura’ün süreç gördüğü borsalar şu halde sıralanmaktadır: KuCoin, Huobi Küresel, Gate.io, Hotcoin Küresel. Projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, bu borsalardan birinde hesap açmalıdır.

Türk Genci Twitter Hesabı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sakura Nedir? SKU Coin, Grubun ICO’ları Sırasında Sattığı ERC20 Tokenleri

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

error: İçerik Korunmaktadır !!
Bizi Takip Edin