OPPOHack 2022, 50’den Fazla Ülkeden Katılımcı Ağırladı

OPPOHack 2022
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

OPPOHack 2022, 50’den Fazla Ülkeden İştirakçi Ağırladı.

OPPO, milletlerarası seviyede ağır rekabet şartlarında kullanıcı tecrübesini ileri boyuta taşıyan inovasyonlar sunma konusunda geliştiriciler ile birlikte çalışmalarını sürdürüyor. OPPO’nun birebir anda birkaç yerden hizmet sunarak kullanıcı merkezli tecrübe anlayışını vurgulayan bir dünya inşa etme vizyonuyla yakın vakitte gerçekleştirdiği OPPOHack 2022‘ye, 50’den fazla ülkeden binlerce kişi katıldı.

OPPOHack 2022, 50’den Fazla Ülkeden İştirakçi Ağırladı

OPPO, dünyanın önde gelen 12 üniversitesi, 20’den fazla kuluçka merkezi ve OPPO Ubiquitous Services bünyesinde çalışan milletlerarası uzmanları aktifliğe heyet ve danışman olarak davet etti. Dikkat alımlı gelişmelerin yaşandığı aktiflikte Xiaohongshu ve Mobvoi üzere başarılı şirketlerin yer aldığı Çinli teşebbüsçüler derneği kuruldu. Endüstriyel danışman, yatırım uzmanı ve girişimcilerin ilgi odağı YEA ile ortak sponsorluk mutabakatı yapıldı. 185’ten fazla start-up şirkete ve ABD’nin en başarılı start-up uygulama platformu StartupWeekend’e dayanak olan SFU Incubator ile iştirak geliştirildi.

OPPOHack 2022

‘Aynı Anda Birkaç Yerden Hizmet: Dünyayı Birbirine Bağlayan Bilgi’ konseptini merkeze alan ve 1 hafta süren aktiflik Çin, ABD, Kanada, İngiltere, Singapur ve Hindistan dahil 50’den fazla ülke ve bölgeden geliştiriciyi ağırladı. Farklı teknolojiler, entegre edilmiş algılama, durum farkındalığı, emele dayalı ve çok modlu etkileşim üzere temel yetenekleri araştırarak aygıtlar ortası irtibat ve kullanıcı merkezli akıllı hizmetlerdeki pürüzleri kaldıran tahlillere odaklanan aktiflik, cümbüş, eğitim ve üretim üzere çeşitli alanlarda uygulanabilecek akıllı yetenekler geliştirmeyi amaçlıyor.

OPPOHack 2022, 50’den Fazla Ülkeden İştirakçi Ağırladı

OPPO’nun işletim sistemi ColorOS, dünyanın her yerinden geliştiricilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. OPPO’nun dünya çapında altı araştırma enstitüsü bulunuyor. Şirketin dört Ar-Ge merkezinde 10.000’den fazla bilim insanı ve araştırmacı çalışıyor. OPPO’nun Ar-Ge’deki sağlam altyapısından güç alan ColorOS ve ilgili iş ortakları, sektörel araştırmalara öncülük etmeye ve teknolojik atılımlar gerçekleştirmeye devam ediyor. Dal başkanı bu teknolojiler ortasında katlanabilir ekran etkileşimleri, HyperBoost çerçeve sabitleme teknolojisi ve bilinmeyen kamera algılama yetenekleri yer alıyor.

Yenilikçi teknolojilerde kullanılan bilgilerin paylaşımını ve entegrasyonunu artırıp ColorOS’un teknoloji ekosistemini zenginleştiren OPPO, aktifliği dünyanın her yerinden gelen geliştiricilerin potansiyellerini sergilediği bir sahne haline getirmeyi ve böylelikle memleketler arası yatırımcılar, üniversiteler, araştırma kurumları, yeni teşebbüsçüler ve kesim uzmanlarıyla olan iş birliklerini güçlendirmeyi amaçlıyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
OPPOHack 2022, 50’den Fazla Ülkeden İştirakçi Ağırladı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

error: İçerik Korunmaktadır !!
Bizi Takip Edin