Monster Notebook Avrupa Yakası Deneyim Mağazası ve Teknik Servis Merkezi Açıldı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Monster Notebook Avrupa Yakası Tecrübe Mağazası ve Teknik Servis Merkezi Açıldı.

Monster Notebook Avrupa Yakası Tecrübe Mağazası ve Teknik Servis Merkezi, 9 Haziran’da İstanbul Küçükçekmece’de faaliyetlerine başladı. Teknoloji dalı paydaşlarının ve basın mensuplarının iştirakiyle gerçekleştirilen açılış etkinliğinde, Monster Notebook dizüstü bilgisayarlardaki ve PUSAT marka aksesuarlardaki son gelişmeler paylaşıldı.

Konuşmasında markanın kullanıcı tecrübesi ekseninde yürüttüğü uygulamalara değinen Monster Notebook Kurucusu ve CEO’su İlhan Yılmaz, “Kullanıcılarıyla ömür uzunluğu birliktelik hedefleyen ve gücünü kullanıcılarıyla birebir temasta olmaktan alan bir marka olarak, teknoloji tutkunları neredeyse orada olmaya çaba ediyoruz. İstanbul Kadıköy’deki, Ankara’daki ve İzmir’deki tecrübe mağazalarımızla, dijital mağazamızla ve öbür dijital kanallar aracılığı ile Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Avrupa’ya Avrupa’nın en büyük tecrübe mağazası olarak faaliyet gösteren Berlin showroom’umuzla ve dijital kanallarımızla, Kıbrıs’a Lefkoşa’daki mağazamızla ve Orta Doğu coğrafyasına Dubai’deki ofisimiz aracılığıyla hizmet veriyoruz. Teknoloji meraklılarının mağazalarımıza gelerek eserlerimizi yerinde, diledikleri oyunla yahut programla birebir test etmelerini, tecrübelerini uzman takımlarımızla konuşarak kendileri için en uygun konfigürasyonları belirleyebilmelerini çok önemsiyoruz.

Bu nedenle kullanıcılarımıza şahsileştirilmiş bir tecrübe sunuyoruz. Ayrıyeten, Monster Notebook kullanıcılarına rastgele bir bakım yahut tamirat durumunda azamî 3 iş günü ile sınırlandırdığımız bir müddette, üstün kalitede teknik servis hizmeti veriyoruz. Şu an teknik servislerimizde ortalama hizmet müddeti 1,8 gün. Ayrıyeten, Monster Notebook sahipleri Ömür Uzunluğu Bakım Garanti’miz kapsamında her sene 6 ayda bir bilgisayarlarını teknik servislerimize getirerek yahut fiyatsız kargo ile göndererek, bilgisayarlarının bakımını yaptırıyor.

Monster Notebook

Monster Notebook olarak kullanıcılarımızın muhtaçlık ve beklentilerini yakından takip ediyor, beklenti ve talepleri en âlâ formda karşılamak için daima geliştirmelerde bulunuyoruz. Bir müddettir Avrupa yakasındaki kullanıcılarımıza yönelik yeni bir Tecrübe Mağazası ve Teknik Servis Merkezi için gerek toplumsal medya platformları üzerinden gerekse birebir görüşmelerimizde talepler almaktaydık.

İstanbul’daki kullanıcılarımızın yüzde 60’ının Avrupa Yakası’nda yaşadığı gerçeğini de göz önünde bulundurarak, teknoloji tutkunlarına sağladığımız ayrıcalıkları Avrupa Yakası’ndaki kullanıcılarımıza daha yakından sunabilmek için bu yeni merkezimizi devreye aldık. E5 Karayolu üzerinde Beşyol Metrobüs durağı yakınındaki lokasyonuyla kolay kolay ulaşılabilir olmasını planladığımız bu yeni merkezimizde, tecrübe alanlarının ve teknik servisin yanı sıra senede 50 bin laptop üretme kapasitesiyle üretim merkezi de bulunuyor” dedi.

Monster Notebook

Monster Notebook’un pazardaki pozisyonu ve gelecek devir amaçları hakkında bilgi veren Yılmaz, “Gerek kullanıcı tecrübesini önceleyen uygulamalarımız sayesinde gerekse dünyayı oyun aracılığıyla daha yeterli, daha yaşanılabilir bir yere dönüştürmek tutkusuyla hayata geçirdiğimiz projeler ve inisiyatifler sayesinde oyuncuların göz bebeği olduk. Şu an Türkiye’nin oyun bilgisayarı denilince akla gelen birinci markasıyız.

Tahminen bundan daha da kıymetlisi, çeşitli pazar araştırmalarına nazaran ülkemizde yalnızca oyun bilgisayarı alanında değil, tüm bilgisayar markaları ortasında kullanıcı memnuniyet skoru en yüksek markayız. Kullanıcılarımızın oyun tecrübesini bütün taraflarıyla ele alıyor, oyuna dair bütün alanları kapsayan yatırımlar yapıyoruz.

Mutlulukla tabir edebilirim ki oyun bilgisayarı segmentinde elde ettiğimiz muvaffakiyetler ve bilhassa satış sonrası hizmetler alanındaki gücümüz sayesinde, tüm kullanıcıların inancını kazandık.

Bugün artık Monster ekosisteminin sunduğu pürüzsüz tecrübe, sadece oyuncular tarafından değil azamî üretkenlik hedefleyen tüm kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Bir kullanıcının gereksinimi olan tüm donanım bileşenlerini sağlayan eser portföyümüzü önümüzdeki süreçte daha da zenginleştirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Canavar’ın Avrupa Yakası’ndaki yeni konutu, ödüllü oyun aktifliklerine de konut sahipliği yapacak. Bu etkinliklerden birincisi Monster Masters CS:GO turnuvasının final aktifliği 11 Haziran Cumartesi günü saat 12.00’de sevilen oyun yayıncısı Mete Özbey “Easter GamersTV”nin iştirakiyle gerçekleşecek. Aktiflikle ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak için Monster Notebook’un web sitesini yahut toplumsal medya kanallarını ziyaret edebilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Monster Notebook Avrupa Yakası Tecrübe Mağazası ve Teknik Servis Merkezi Açıldı 2022

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

error: İçerik Korunmaktadır !!
Bizi Takip Edin