Liste Geldi: Kurumsal Para Bu 4 Altcoin’e Akıyor!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Liste Geldi: Kurumsal Para Bu 4 Altcoin’e Akıyor!.

Dijital varlık yatırım eserleri geçen hafta toplam 64 milyon doları giriş gördü. Lakin manşet sayıları kıymetli bir çoğunluğun short Bitcoin yatırım eserlerine girdiğini gösteriyor. Ayrıyeten, ABD dışındaki bölgelerde long yatırım eserlerine toplam 20 milyon doları meblağında küçük girişler oldu. Bu ortada başkan altcoin tekrar girişler görmeye devam ediyor. Buna ilaveten 3 altcoin projesi daha fon çekmeyi başardı.

ABD’li traderlar, short Bitcoin’i memnuniyetle karşılıyor

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, dijital varlık yatırım eserlerinde geçen hafta toplam 64 milyon dolar giriş oldu. Lakin manşetteki sayılar kıymetli bir çoğunluğun short Bitcoin yatırım eserlerine yöneldiği gerçeğini gizlemiyor.

Liste Geldi: Kurumsal Para Bu 4 Altcoin’e Akıyor!

 
Kurumsal Para

The ProShares Short Bitcoin Strategy ETF, 21 Haziran 2022’de başlatıldı. Fon, Bitcoin fiyatlarına karşı bahisleri takip ediyor. Yani tokene aksi olarak hareket ediyor. Tüm yatırım eseri sağlayıcıları ortasında sırf ProShares, geçen hafta 43 milyon dolar bedelinde giriş elde etti. Avrupa’nın 21Shares’i, 7,7 milyon dolarlık girişle ondan hayli uzakta.

Liste Geldi: Kurumsal Para Bu 4 Altcoin’e Akıyor!

Kurumsal Para

ABD dışındaki Brezilya, Kanada, Almanya ve İsviçre üzere bölgelerde long yatırım eserlerine toplam 20 milyon dolar meblağında küçük girişler oldu. Bu, yatırımcıların cari fiyatlarla uzun konumlara eklediklerini gösteriyor. Ayrıyeten, short Bitcoin’e girişlerin muhtemelen yenilenen olumsuz hislerden fazla ABD’de birinci sefer erişilebilirlik nedeniyle olduğunu vurguluyor.

Liste Geldi: Kurumsal Para Bu 4 Altcoin’e Akıyor!

Bitcoin’den çıkış olurken, Short-Bitcoin’de önemli giriş var

Bitcoin, hafta boyunca yalnızca 0,6 milyon dolar meblağında çok az giriş gördü. Short-Bitcoin, ABD’de eser lansmanından sonra toplam 51 milyon dolar fiyatında rekor giriş gördü.

 

Bitcoin’i açığa çıkarmaya yönelik artan ilgi, tokenin ikinci çeyrekte yaklaşık %60 oranında düşmesinden sonra geldi. Bu da 2011’den bu yana en berbat performansı. ABD’deki sakinliğe ait kaygılar, kripto alanındaki bir dizi iflasla birleştiğinde son aylarda Bitcoin fiyatlarını vurdu.

SOL, DOT ve ADA ile birlikte başkan altcoin yine fon çekmeye başardı

Ethereum, geçen hafta toplam 5 milyon dolar meblağında giriş haftası gördü. Başkan altcoin ikinci haftalık girişle, 11 haftalık çıkış büyüsünü kırdı. Çok varlıklı (çoklu kripto) yatırım eserleri, toplam 4,4 milyon dolar meblağında giriş gördü. Bu yılın yalnızca 2 haftasında küçük çıkışlarla birlikte son olumsuz hislerden en az etkilenen eser olmaya devam ediyor.

Bir dizi altcoin, yatırımcıların yine çeşitlenmeye başladığını düşündüren girişler gördü. Bilhassa Solana (SOL), Polkadot (DOT) ve Cardano (ADA) sırasıyla 1 milyon dolar, 0,7 milyon dolar ve 0,6 milyon dolar fiyatında fon çekti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Liste Geldi: Kurumsal Para Bu 4 Altcoin’e Akıyor! 2022

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

error: İçerik Korunmaktadır !!
Bizi Takip Edin