İşte Ağustos’ta Kripto Sahnesinde Yükselebilecek 11 Altcoin!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
İşte Ağustos’ta Kripto Sahnesinde Yükselebilecek 11 Altcoin!.

Fiyat düşüşleri bir yana, altcoin projeleri her şartta gelişmeleri ön plana koyar. Bu yazıda, yaklaşan gelişme ve yenileri ile Ağustos ayında sahne alma potansiyeli olan altcoin projelerini listeleyelim.

Ağustos ayında sahne almaya hazırlanan 11 altcoin

Kava.io (KAVA)

Ethereum ve Cosmos ekosistemlerini tek bir ağda ölçeklendiren Kava, en süratli L1 Blockchain’lerden biridir. Kava 31 Ağustos’ta yeni bir güncellemeye hazırlanıyor. Kava 11 ile platformun TVL oranın artırmasını bekleniyor. Teknik kısımda, KAVA fiyatı 9 Mayıs’da 2,90 dolar bölgesini kırdı. Daha sonra bu düzey 31 Mayıs’ta direnç misyonu gördü. Akabinde, KAVA fiyatı 18 Haziran’da 1,39 dolara kadar geriledi.

 

Teknik indikatörlerden RSI, günlük vakit diliminde olumlu uyumsuzluk üretiyor. Bu esnada 50 üzerine tırmandı. Fiyat RSI’ın hareketlerini takip ederse, analistler 2,90 dolar direnç bölgesine gerçek güçlü bir ivme bekliyor.

Coti Network (COTI)

Coti, organizsyonların kendi ödeme sistemlerini geliştirmesine imkan sağlayan finansal teknoloji platformudur. Saniyede 100.000 süreçten fazla süreç tamamlayabiliyor. COTI hard fork 2 Ağustos’da gerçekleşecek. Bu yükseltme sayesinde mevcut tek para ünitesi altyapısından çok tokenli bir katmana geçecek. COTI ayrıyeten, bu vakte kadar MultiDAG 2.0’ı da başlatacak.

Teknik kısımda, COTI fiyatı Haziran ayı başlarında alçalan direnç çizgisinden çıkıştı. Daha sonra, 13 Haziran’da bu çizgiyi takviye olarak kullandı. Bu süreçte RSI olumlu uyumsuzluk üretti. COTI fiyatının en yakın direnç düzeyi 0,177 dolarda yer alıyor.

 

Ethereum (ETH)

Ethereum, piyasa bedeline nazaran en büyük altcoin projesidir. DeFi, NFT, metaverse ve öteki bölümlerin kalbi olarak binmektedir. Ağın merge seyahatindeki test evrelerinden biri olan Goerli Merge 11 Ağustos’da uygulanacak. Goerli Merge’ün ETH 2.0 için son test olduğunu belirtmekte yarar var.

Teknik kısımda, ETH fiyatı 18 Temmuz’da bir aylık yükselen paralel kanaldan ayrıldı. Akabinde, 26 Temmuz’da kanalı takviye olarak kullandı. Böylelikle sıçrama gerçekleştirerek üst taraflı hareketine devam etti. Analistler, ETH fiyatı 1.635 doları tutarsa boğaların 2.150 dolar düzeyine kadar uğraş edeceğini söylüyor.

Monero (XMR)

Monero, saklılık odaklı altcoin projelerinden biridir. Monero’nun ağ yükselmesi 13 Ağustos’ta gerçekleşecek. Bulletproofs algoritmasındaki yenilik, yüzük boyutunun 11’den 16’ya artırılması üzere birçok değişiklik bu güncellemeyle geliyor.

Teknik kısımda, XMR fiyatı 18 Haziran’dan bu yana yükselen paralel kanal içinde yükseliyor. Süreçte vakit zaman dışına çıksa da ekseriyetle kanalın içinde dalgalandı. XMR, şu anda 150 dolar üstünde kendine dayanak bulmaya çalışıyor. Bu bölgeyi aşarsa, analistlere nazaran boğaların sıradaki amacı 200 dolar olacak.

Kadena (KDA)

Kadena süratli süreçler yapan PoW Blockchain’lerden biridir. Kadena’nın Kaddex isimi DEX platformu lansmanını 1 Ağustos’ta yapacak. Kadena böylelikle DeFi piyasasına birinci adımını atıyor.

Teknik kısımda, KDA fiyatı 13 Haziran’dan bu yana yükselen takviye çizgisi ile birlikte yükseliyor. Kritik dirençlerinden biri 1,90 dolarda yer alıyor. Üstteki görüldüğü üzere bu bölgede bir üçgen yapısı oluşturdu. Bu formasyon, ekseriyetle yükseliş yapısı olarak görülmektedir. KDA fiyatı şimdiye kadar 31 Temmuz’da bu formasyondan çıkmayı başardı. 2,25 dolara kadar uzanan koşu, 2,35 dolardaki dirençle sınırlanıyor.

Qtum (QTUM)

Qtum, Ethereum’un akıllı kontrat yeteneklerini Bitcoin’in UTXO muhasebe sistemi ile birleştiren Blockchain ağıdır. 31 Temmuz’da, QTUM hard fork’unu tamamladı. Güncelleme ile EVM ve Taproot/Schnorr ağa entegre oldu. Ayrıyeten bir kaç yanılgı da giderildi.

Teknik kısımda, QTUM fiyatı 13 Temmuz’dan bu yana yükseliyor. 28 Temmuz’da 4,20 dolar yatay direnç bölgesini kırmayı başardı. Daha sonra bu seviyeyi takviye olarak onayladı. Analistlere nazaran en yakın direnç düzeyi 6 dolarda yer alıyor.

Klaytn (KLAY)

Klay, metaverse ve oyun ekonomilerine odaklanan, açık kaynaklı, halka açık bir Blockchain’dir. Bu ortada, 7 ile 14 Ağustos’ta gerçekleştirilecek Kore Blockchain Haftasının isim sponsoru Klay olacak.Kripto Sahnesi

Teknik kısımda, KLAY fiyatı 14 Temmuz’da alçalan direnç çizgisini kırmayı başardı. Şu anda 0,325 dolar direnç düzeyini kırmaya çalışıyor. Bu düzey kırılırsa boğaların sıradaki gayesi 0,397 dolar olacak.Kripto Sahnesi

Balancer (BAL)

Balancer, piyasanın birinci merkezsiz platformlarından biridir. Ethereum tabanlı altcoin projesi 2020 yılında hayata geçti. Tanınan borsa token’leri ortasında yer alan BAL, Balancer platformunun lokal kripto para ünitesidir. Ağustos 2022 itibariyle piyasa bedeli ise 261 milyon dolar civarında.Kripto Sahnesi

JOE (JOE)

JOE, Avalanche tabanlı en büyük platformlardan biridir. Token, 2021’de epey uzun bir yol kat etti. JOE’nin azamî arzı 500 milyon adettir. Bunun şu anda yalnızca 301 milyon adeti dolanımda. 105 milyon dolar piyasa pahasına sahip olan JOE, piyasa kıymetine 188.sıradadır.Kripto Sahnesi

Kripto Sahnesi

SushiSwap (SUSHI)

SushiSwap, Ethereum tabanlı en büyük DEX platformlarından biridir. Geçen yıl büyük bir gelişme gösteren SUSHI, piyasa pahasına nazaran 147.sırada. SUSHI geçen yıl 2,6 milyar dolarlık piyasa pahasına ulaştı. Fakat yaklaşık bir yıldır düşüşte. Bu süreçte, piyasa bedelinde 191 milyona kadar geriledi.Kripto Sahnesi

Injective (INJ)

Injective Protocol, süratlice popülerlik kazanan ve dikkat çeken projelerden biridir. Altcoin projesi; cross-chain marj ve forex vadeli süreçleri sunmaktadır. Platformunda lokal token’i olan INJ, 102 milyon dolar üzere hayli düşük bir kıymete sahiptir.Kripto Sahnesi

Kripto Sahnesi

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İşte Ağustos’ta Kripto Sahnesinde Yükselebilecek 11 Altcoin! 2022

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

error: İçerik Korunmaktadır !!
Bizi Takip Edin