HUAWEI’den Masaüstü Rakibi Notebook: MateBook D16

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
HUAWEI’den Masaüstü Rakibi Notebook: MateBook D16.

Son iki yıldır çoğumuz meskende bir ofis alanı düzenleme, çalışma alışkanlıklarımızı ve günlük rutinlerimizi büsbütün değiştirme vazifesiyle karşı karşıyaydık. Konuttan çalışmanın birçok yararı olmasına karşın, ofiste sahip olduğumuzdan daha düşük ve yetersiz teknik ekipman, uzaktan çalışanlar ortasında yaygın bir sorun olmaya devam ediyor. Bununla birlikte, Akıllı Ofis aygıtları sanayisi büyümeye devam ederken, Huawei yeni aygıtları ile bu sıkıntılara kalıcı tahliller üretiyor.

Birkaç ay boyunca meskenden çalıştıktan sonra, kısıtlamalar hafiflemeye başlayınca birçok şirket hibrit düzenlemeyi uygulamaya karar verdi ve sadece birkaç işyeri büsbütün ofislerden çalışmaya geri dönmeyi seçti. Bununla birlikte, teknik düzenlemelerin yüksek puan aldığı bir dizi faktörden kaynaklanan uzaktan çalışmak hala insanların telaş duyduğu bir formül. Meskenlerimiz, ailemizle birlikte dinlenebileceğimiz ve kaliteli vakit geçirebileceğimiz özel bir alanı yansıtacak formda tasarlandı. Bu nedenle, konuttan çalışma konusundaki telaşlarımızın zayıf internet kontağı, yetersiz teknoloji ve yazılım etrafında şekillenmesine şaşmamalı ve tüm bunlar tüm hayatı olumsuz etkiliyor. Fakat Huawei’de, bu meseleleri nasıl adapte edebileceğimize, bu meseleleri nasıl yönetebileceğimize ve işe yarayan tahliller yaratmak için yenilikçi niyetimizi nasıl uygulayabileceğimize odaklanmayı tercih ediyoruz.

MateBook D16

Bulduğumuz şey, uzaktan çalışmayı kolaylaştıracak tahliller ararken klasik “masaüstü kurulumuna” meydan okumamız gerektiğiydi. Meskenimiz, masalarımızdan neredeyse hiç kalkmadan monitörümüze baktığımız bir ofise dönüştürülmemeli. Bizi sınırlayacak değil, motive edecek ve ilham verecek teknolojiye gereksinimimiz var. Yeni Huawei tahlilleriyle, çalışma biçimimizde ihtilal yaratmaya yardımcı olmaya ve elimizden gelenin en uygununu sunabileceğimiz yeni bir iş yeri sunmaya hazırız.

Ar-Ge’den eserlerin fiili üretimine kadar teknolojinin gelişiminin her tarafıyla ilgili varlıklı geçmişinden ve bilgisinden yararlanan Huawei, 2016 yılında birinci MateBook dizüstü bilgisayarını tanıttı ve kısa mühlet sonra üç seri daha doğdu: MateBook D, MateBook E, ve MateBook X. Huawei’nin dizüstü bilgisayar bölümüne getirdiği yenilikler, örneğin HUAWEI FullView ekranı olmak üzere, sayısız özellikte bulunabilir.

Çalışanlar ofisteyken, birçok vazifesi birebir anda yönetmeyi kolaylaştıran ve geniş çalışma alanı sağlayan geniş bir monitöre sahip olmaya alışkınlar. Konutta, çoğumuzun masada monitör eklemek için kâfi alanı yok yahut yalnızca ek bir aygıta yatırım yapmak istemiyoruz. Bununla birlikte, çoğumuz haftanın birtakım günlerinde yahut birçok gününde konuttan çalışmaya devam edeceğinden, klasik bir masaüstü kurulumundan çok daha büyük ekranlı bir dizüstü bilgisayara geçmek mantıklı gelebilir. Tüketiciler ortasında ortaya çıkan bu yeni gereksinimi fark eden Huawei, 16 inç FullView ekrana sahip yeni bir eser gamı hazırladı.

Huawei, akıllı telefon ve tablet geliştirme konusundaki deneyimi ve teknik uzmanlığı ile dizüstü bilgisayarlar için tam ekran dizaynlarında önder haline geldi. Sadece üç ince çerçeveli ekranlarla dolu bir dalda Huawei, dört tarafı da ince çerçevelere sahip ekranlarla çıtayı yükseltiyor. Bu tasarım o vakitten beri MateBook DNA’sının bir kesimi haline geldi ve MateBook’ların rakip aygıtlara nazaran sahip olduğu en değerli avantajlardan biri oldu.

MateBook ailesine en son eklenen, 12. Kuşak Intel Core işlemci tarafından desteklenen 16 inç HUAWEI MateBook D16‘dır. HUAWEI MateBook D16’nın piyasaya sürülmesi birebir vakitte MateBook ailesini geniş ekran, yüksek performanslı yeni üye olarak daha da zenginleştirirken, markayla eş manalı hale gelen estetik, yenilik ve akıllı tecrübeleri bünyesinde barındıran serinin imza öğelerini taşıyor.

HUAWEI MateBook D16, MateBook D Serisinin ince çerçeve dizaynını devralıyor. Bu, ekranda daha geniş bir çalışma alanı sağlayarak kullanıcıların daha büyük ve daha uzun bir ekran alanıyla tabloları, bilgileri ve evrakları daha kolay görüntülemesine imkan tanıyor. Huawei, başka üreticilerin tipik olarak sırf 15,6 inçlik ekran yerleştirebildiği bir kasaya 16 inçlik büyük bir ekran yerleştirmeyi başardı. Bu da ekranın görünür alanını genişletirken gövdenin küçük kalmasını sağlıyor. 12. Kuşak Intel işlemciden gücünü alan MateBook D16, Huawei MateBook serisinde birinci defa yer verilen numerik tuş ekibi ve 1080p AI kamera üzere kıymetli özelliklere de sahip.

Daha esnek çalışma modellerine geçerken, meskenin bir ölçüde yeni ofisimiz olacağı gerçeğine alışmamız gerekiyor. Meskendeki çalışma alanımızı tam üretkenliğimizi ve odaklanmamızı kolaylaştıracak fakat tıpkı vakitte ömür alanımızı kısıtlamayacak biçimde düzenlemek bizim vazifemiz. Neyse ki teknoloji, klâsik ofis sisteminin yerini muvaffakiyetle alan yenilikçi aygıtlarla yardımımıza koşarken, birebir vakitte bize nerede çalışmayı seçtiğimiz konusunda daha fazla esneklik vererek yaratıcılık için geniş alan bırakıyor.

Yeni HUAWEI MateBook D16, 23 Haziran 2022’de piyasaya sürülecek.

HUAWEI MateBook D16 Satın Almak İçin Tıklayın

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
MateBook D16 HUAWEI’den Masaüstü Rakibi Notebook

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

error: İçerik Korunmaktadır !!
Bizi Takip Edin