God of War İçin AMD FSR 2.0 Güncellemesi Geldi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

God of War İçin AMD FSR 2.0 Güncellemesi Geldi

God of War, aldığı son güncelleme ile AMD FSR 2.0 özelliğini sunmaya başladı. Oyunun bu özelliği sunan üçüncü oyun olduğunu da not olarak düşelim. AMD tarafından FidelityFX Harika Çözünürlük (FSR) teknolojisinin yeni kuşak sürümü Mayıs ayında piyasaya sürüldü. FSR 2.0 olarak isimlendirilen yeni ve geliştirilmiş sürüm, yepyeni sürüme nazaran daha düzgün kare suratları ve büyük imaj kalitesi gelişmeleri sunabiliyor.

God of War v1.0.12 sürüm notlarında yalnızca iki öğe listelenmiş durumda:

Yeni özellikler: FidelityFX Üstün Çözünürlük 2.0 uygulandı ve artık ekran ayarları menüsünde bir çözünürlük ölçeklendirme seçeneği olarak mevcut

God of War

Düzeltmeler: Hedefle/Engelle ortasında geçiş yap erişilebilirlik özellikleri artık tutarsız davranışlara sahip olmayacak.

Santa Monica Studio, oyuncuların FSR 2.0 ile ne çeşit performans ve manzara kalitesi iyileştirmeleri görecekleri konusunda ise detaya girmiyor. FSR 2.0’ın daha evvel ayarlarında göründüğünü fakat bunun geliştirici tarafından yapılan bir yazım yanlışı olduğunu ve şimdiye kadar sadece 1.0 uygulamasının mevcut olduğunu da hatırlatalım.