Eski SEC Başkanı Uyardı: Bu Altcoin Kaybedecek!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eski SEC Lideri Uyardı: Bu Altcoin Kaybedecek!.

Eski SEC lideri kurulun Ripple’in kaybetmesi için her şeyi yapacağını söyledi. Ripple’nin davayı kaybetmesi öteki altcoin projelerinde yakından ilgilendiriyor. İşte ayrıntılar…

Robert Cohen, Ripple’in kaybedeceğini söyledi

Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’nun eski liderine nazaran, SEC’in Ripple davasını kaybetme mümkünlüğü yok. SEC’in İcra Dairesi eski lideri Robert Cohen’e nazaran, DEX yasal süreçte üstün gelmesini sağlamak için elinden gelen her şeyi yapacak. Cohen, Ripple’ın mahkemede kazanması durumunda, SEC’in olumlu bir karar aldığından emin olmak için federal menkul değerler maddelerine bakacağını söyledi.

Eski SEC Lideri Uyardı: Bu Altcoin Kaybedecek!

 

 

Dava altcoin piyasasını yakından ilgilendiriyor

Ripple-SEC davası, kripto tarihinin en büyük davalardan biridir. Davanın sonucunun, ABD’de kripto para kurallarının nasıl uygulandığı üzerinde kıymetli bir tesiri olması bekleniyor. Şayet Ripple başarılı olursa SEC, kripto para piyasası için daha net yasalar hazırlayacak. Bununla birlikte, altcoin projesinin kaybı, 20.000’den fazla projeyi menkul değerler olarak sınıflandırılmasının yolunu açabilir. Bu durum projelerin sou Ripple ile tıpkı düzenlemelere tabi tutulmasıyla sonuçlanacaktır.

Eski SEC Lideri Uyardı: Bu Altcoin Kaybedecek!

Bu Altcoin Kaybedecek

Cohen, Menkul SEC’in “mahkeme tarafından verilen kararların yanlışlarını düzeltmek için federal menkul değerler maddelerinin tüm gücünü kullanmak” manasına gelse bile bunu yapacağını düşünüyor. Bunlarla birlikte, davaya yönelik ağır global bir ilgi var.

Eski SEC Lideri Uyardı: Bu Altcoin Kaybedecek!

 

SEC’in evvelki süreçlerde yenilgi kabul etmedi

Eski SEC lideri, Ripple’ın Blockvest LLC’ye karşı açtığı evvelki bir davaya dikkat çekti. Mahkeme, SEC’in 27 Kasım 2018’de Blockvest aleyhine ihtiyati önlem talebini reddetti. Birebir vakitte, SEC’in bir altcoin şirketine karşı birinci sefer yasal bir savaşı kaybettiğini işaret etti. Lakin, Blockvest’in zaferi, SEC’in sonraki ay mahkemenin kararının kısmi olarak gözden geçirilmesi için teklifte bulunmasından bu yana kısa sürdü.

Eski SEC Lideri Uyardı: Bu Altcoin Kaybedecek!

Bu Altcoin Kaybedecek

Mahkeme, SEC’in üç aydan kısa bir mühlet sonra tekrar kıymetlendirme hareketini onayladı. SEC, kripto para ünitesi işletmelerine karşı üstün gelmeye devam etti. Zira bu defa mahkeme yeni dokümanlara ve evvelki göz gerisi ettiği ispatlara güvenmek zorunda kaldı.

Ripple ve SEC davasında ortaya çıkan son belgeler

SEC, geçen hafa, mahkeme tarafından talep edilen 10 örnek belgeyi kamera incelemesi için sundu.

10 örnek doküman, mahkemenin rahatlığı için üç kategoride gruplandırılmıştır. Kategorize edilen dokümanların detaylarını açıklayan SEC, birinci evrak kategorisinin, ajansın Finans Kurumu’nun eski Baş Danışmanı David Fredrickson’ın konuşmanın gerekli yasal bahislerini tartıştığı taslak e-postaları içerdiğini kaydetti.

İkinci örnek doküman kategorisi, SEC komitesinden kimilerinin 11 Haziran 2018 tarihli bir e-postasını içeriyor. Bununla birlikte, Blockchain şirketinin SEC’in konuşmanın formüle edilmesiyle sonuçlanan evrakları teslim etmesi için yaptığı tüm gayretler olumlu sonuç vermedi.

Ancak, konferans ileri bir tarihe ertelendiği için rastgele bir karar alınmadı. Farklı bir halde, Ripple topluluğu, mahkemenin SEC’i evrakları Ripple’a teslim etmeye zorlayabileceği konusunda istekli.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Eski SEC Lideri Uyardı: Bu Altcoin Kaybedecek! 2022

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

error: İçerik Korunmaktadır !!
Bizi Takip Edin