Dogecoin İçin Uyaran Efsanevi Borsacı: Yeni Dalga Olacak!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Dogecoin İçin Uyaran Efsanevi Borsacı: Yeni Dalga Olacak!.

Efsanevi borsacı Jim Cramer, kripto varlıkların ‘gerçek bir değeri’ olmadığını argüman ediyor. Buradan hareketle kriptonun düşmek için çok daha fazla alanı olduğunu söylüyor. Ayrıyeten, takipçilerini Dogecoin (DOGE) konusunda son derece dikkatli olmaya çağırıyor. Bu ortada BofA, kripto para kullanımda %50’den fazla düşüş olduğunu kaydetti.

Dogecoin İçin Uyaran Efsanevi Borsacı: Yeni Dalga Olacak!

“Dogecoin dahil kriptoların düşmek için daha fazla yeri var”

Jim Cramer, kripto varlık sınıfının ‘gerçek bir değeri’ olmadığını tez ediyor. Bu doğrultuda bugün erken saatlerde kripto para ünitelerine saldırdı. takip ettiğiniz üzere kripto piyasasının toplam bedeli 1 trilyon doların altına düştü. Ünlü borsacı bu karşın, kriptonun düşmek için çok daha fazla alanı olduğunu öne sürüyor. CNBC’deki son görünümü sırasında şu tabirleri kullanıyor:

Dogecoin İçin Uyaran Efsanevi Borsacı: Yeni Dalga Olacak!

 

Kripto hakikaten patlıyor üzere görünüyor. 3 trilyon dolardan 1 trilyon dolara indi. Neden 1 trilyon dolarda dursun?

Efsanevi Borsacı

“Kriptonun ‘immolasyonu’, Fed’in zaferinin bir parçası”

Geçen hafta, ‘Mad Money’ sunucusu, kriptonun enflasyona karşı bir korunma olarak başarısız olduğunu belirtti. Jim Cramer, dijital varlıkların pay senetlerinden bile daha berbat performans gösterdiğine dikkat çekti. Buradan hareketle, kriptoyu ‘spekülasyonun son kalesi’ olarak nitelendirdi.

CNBC yıldızı, kripto üzere yüksek riskli varlıklar değerine enflasyonu evcilleştirmede değerli ilerleme kaydettiği için Fed’i selamladı. Cramer’e nazaran, kriptonun ‘immolasyonu’, Fed’in enflasyona karşı kazandığı zaferin bir modülü. Kelamları küçümsemeden, kripto çöküşünü ‘tüm sefaletlerin anası’ olarak nitelendirdi.

Dogecoin İçin Uyaran Efsanevi Borsacı: Yeni Dalga Olacak!

 

Cramer, Dogecoin (DOGE) konusunda son derece dikkatli olmaya çağırdı

Geçen ay Cramer, başkan kripto paranın 12.000 dolara kadar düşeceğini iddia etti. Ayrıyeten kriptonun geçen ay inançlı bir yatırım olarak değerlendirilmemesi gerektiğini söyledi. Fakat Cramer, Bitcoin ve Ethereum’u hala ‘meşru kripto para birimleri’ olarak görüyor.

Bu arda Cramer, Ocak ayında, göğüs coin’lerin kayıt dışı bir menkul değer olduğuna ikna olduğunu söyledi. Bu nedenle Cramer, takipçilerini Dogecoin (DOGE) konusunda son derece dikkatli olmaya çağırdı.

BofA, kripto kullanıcılarında muazzam bir düşüş görüyor

Bank of America (BofA), en son raporunda yayınlanan bilgilere nazaran kullanımda %50’den fazla düşüş kaydetti. BofA, kripto para ünitelerini kullanan müşteri sayısının Mayıs ayında 500.000’den az şahsa düştüğünü söylüyor. Karşılaştırma için Kasım ayında, bir milyondan fazla etkin kripto kullanıcısını geride bıraktı. En son datalar, keskin bir halde düşen piyasa fiyatlarının neden olduğu bölümdeki berbatlaşan hissiyatın altını çiziyor.

BofA’dan David Tinsley, Terra stablecoin’in çöküşünün piyasa düzeltmesini hızlandırdığını tez ediyor. Kimi analistler, Fed’in enflasyonu düşürmeyi amaçlayan şahin para siyaseti nedeniyle başkan kripto paranın baskı altında kalmasını bekliyor.

Bitcoin üzere risk varlıkları, dolar büyük rallilere girdiğinde önemli formda düşük performans gösterme eğiliminde. Tecrübeli trader Peter Brandt, ABD dolarının geçen hafta büyük bir üst istikametli kırılmanın ortasında olduğunu hakikat bir halde kaydetti.

Bu ortada ABD merkezli başka bankacılık kurumlarının bilakis, BofA şimdi kripto hizmetlerine ayak uyduramadı. Finans CEO’su Brian T. Moynihan, yakın vakitte yapılan bir röportajda, bir şeyler kaçırıyormuş üzere hissetmediğini açıkladı.

Mayıs ayında BofA araştırma kolu, Bitcoin’in pay senetleriyle yüksek korelasyonu nedeniyle enflasyondan korunmada başarısız olduğunu kaydetti. Ayrıyeten, Bitcoin’in portföy çeşitlendiricisi olarak hizmet edemeyeceği sonucuna vardı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Dogecoin İçin Uyaran Efsanevi Borsacı: Yeni Dalga Olacak! 2022

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

error: İçerik Korunmaktadır !!
Bizi Takip Edin