Deep Rock Galactic'te Çoğu Oyuncun Bilmediği 12 Özellik

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Deep Rock Galactic’te Birçok Oyuncun Bilmediği 12 Özellik.
 
Deep Rock Galactic, mağaraların ve uzaylı canavarlardan sonsuz sürülerin olduğu FPS oyunudur. Oyun 2018 yılında erken erişim olarak yayınladı. Daha sonra Mayıs 2020’de tam olarak çıkış yaptığında birçok oyuncu oyunun tadını çıkardı. Deep Rock Galactic, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC için piyasaya sürüldü. Bu birinci şahıs nişancı oyunu , eğlenceli mekanikleriyle çıkış tarihinden bu yana hayranları eğlendiriyor.

Birden fazla Oyuncun Bilmediği 12 Özellik 2022

 
2020’de tam sürüm olarak çıkışı gerçekleştirilen oyun, bir sene içerisinde satışları iki milyonu geçti. 1.1 milyon ile en çok 2020 yılında satış yaptı. Ayrıyeten 2018 yılında 502 bin ve 2019 yılında 404 bin satış yaptı.
 
Gizli muvaffakiyetleri tamamlamaktan Paskalya Yumurtalarını bulmaya kadar , Deep Rock Galactic dünyasında çok şey bâtın. Bulmak için çok fazla ipucu varken, birtakım oyuncular oyunun sunduğu kolaylıkları gözden kaçırmış olabilirler.
 
Ek olarak Deep Rock Galactic’te Dönem 3 için başlangıç ve bitiş tarihlerdi açıklandı. Deep Rock Galactic’in 3. Dönemi yeni bir tema, madencilik yaparken kullanabileceğiniz farklı patlayıcı aygıtlar ve daha fazlasını sunuyor. Deep Rock Galactic’in 3. Dönemi şu anda geliştirme kademesindedir ve başlangıç ??tarihinin birinci olarak 2022’nin 4. çeyreğinde gerçekleşeceği onaylanmıştır. Geliştirici Ghost Ship Games, dönemlerin uzunluğunu 4 ila 6 ay ortasında tutmayı planlıyor ve üçüncü dönemin PC için 3 Kasım’da ve konsollar için 17 Kasım’da başlayacağını doğruladı. Deep Rock Galactic’in 3. Dönemi, paylaşılan birinci detaylara bakılırsa robotik düşmanlardan uzaklaşacak yeni bir tema sunuyor. Cücelerin cephaneliği, oynanabilir her sınıf için bir tane olmak üzere yeni el bombaları halinde üçüncü, daha patlayıcı bir yenileme alıyor.
 
Oyuncular, silahları seviyelendirirken ve kozmetik eserleri seçerken, oyunda yer alan Paskalya Yumurtalarının birçoklarını ve teçhizatın içindeki lobi sırlarını bulmaktan da çok keyif alabilirler. Burada oyuncular küçük oyunların keyfini çıkarabilir ve birçok saklı muvaffakiyetin kilidini açabilir. Bu listemizde sizlere Deep Rock Galactic’te Birçok Oyuncun Bilmediği 12 Özelliği derledik. İşte listemiz:
 
1) Yerçekimini Yine Kalibre Et
 
 
 
Oyuncular, fırlatma bölmesinin yakınındaki asansöre tırmanarak ve merdivenlerden Space Rig’in en üst düzeylerine çıkarak Gravity Recalibration (Yerçekimi Tekrar Kalibrasyon) düğmesini bulabilirler. 
 
2) Oyunda Yer Alan Varilleri Atın
 
 
 
Bir sonraki vazifesi beklerken biraz varil atmak ister misin? Oyuncular, fırlatma tüpünde variller varken Yerçekimini Yine Ayarla düğmesine basarsa, Mission Control’den bir şeyin güç alanına müdahale ettiğini belirten bir bildiri görür.
 
3) Paskalya Yumurtası Yanlışı: ERR://23¤Y%/
 
 
 
Birçok oyuncu bunu bir Paskalya Yumurtası olarak görürken, kimileri bunu oyundaki bir kusurla karıştırdı. ERR://23¤Y%/, oyuncular tarafından Yanılgı Küpü olarak bilinir ve oyunda yalnızca 1/26 yumurtlama bahtı olan inanılmaz derecede az bir öğedir. Oyuncular bu ender öğelerden 5 adedini toplarsa, ”What Are These Things? ” isimli kapalı başarıyı tamamlayabilirler.
 
4) Parti Verin
 
Deep Rock Galactic
 
 
İyi bir parti gibisi yoktur.’Party Time!” muvaffakiyetini kazanmak isteyen oyuncular, düzgün müzikle kadeh kaldırmalıdır. Bu durum, bir sonraki misyondan evvel grup arkadaşlığı kurmanın şahane bir yoludur.
 
Her oyuncunun elinde bir bira olması gerekir, bu yüzden herkesin uygun bir içki içtiğinden emin olun. Oyuncular ayrıyeten baştan sona mesken sahibi olarak  ‘It’s My Party’ muvaffakiyetini elde edebilirler. 
 
5) Fıçıları Fırlatın
 
 
Deep Rock Galactic bir basketbol oyunu değildir, lakin bu, oyuncuların basketbol biçimi bir küçük oyunda birkaç fıçı atamayacağı manasına gelmez. Oyuncular ayrıyeten, ”That’s Not How You Play This Game” gizli muvaffakiyetinin kilidini açmak için yanan fıçı çemberine bir bardak bira (dolu yahut boş) atabilirler. 
 
Bazı oyuncular, oyunda sarhoş olana kadar içebilir ve kendilerini yanan fıçı çemberine atabilirler. Bu hareket, olağan olarak oyuncuyu öldürür, lakin birebir vakitte ”Darwin Award” olarak isimlendirilmiş kapalı muvaffakiyetin kilidini açar. 
 
6) Mission Control’ü Kızdırın
 
 
 
Mission Control’ü kızdırmak için oyuncular bu küçük sırrın tadını çıkarabilirler. Oyuncular, fıçıları düşürme bölmesine atabilir ve öfkelerinin açığa çıkmasını izleyebilir. 
 
Oyuncular içerideki son fıçıları tekmeledikten sonra Mission Control’den son bir ileti alacaklar. Oyuncular ayrıyeten teçhizatta 3 saniye boyunca fıçıya binerlerse ‘Barrel Rider’ muvaffakiyetinin kilidini açabilirler. 
 
7) Mutlu Ayaklar
 
 
 
Birçok oyuncu, oyun içinde müzik kutusuna müzik koyarken cücelerin yaptığı dans hareketlerinden keyif aldı. Karakterlerinin bir saat boyunca dans etmesine müsaade verecek sabrı olan oyuncular, ”Happy Feet” saklı muvaffakiyetinin kilidini açacak. 
 
Bu zımnî muvaffakiyet, dans eden penguenlerin yer aldığı Happy Feet sinemasına bir göndermedir.
 
8) Gizli Bildirileri Bul
 
 
 
Oyuncular, yerçekimine geri dönmeden evvel bilinmeyen bir odaya süzülmek ve duvardaki açık yeşil delikten atlamak için yerçekimi düğmesini kullanarak 2 kapalı bildiri bulabilirler. Bildiride şu yazı yazacak: Nothing here yet I’m afraid. But well done. :D – Rob
 
Deep Rock Galactic’in gelecekteki güncellemelerde daha fazla kapalı bildiri ekleyip eklemeyeceği şimdi muhakkak değil, lakin oyuncular yeni yapılar ve gelişmeler için oyunu yakından takip ederek daha da bilinmeyen bilgilere ulaşabilir.
 
9) Disk Jokey Kilidini Açın
 
 
 
Baştan sona 25 müziğin hepsini dinleyen oyuncular, saklı muvaffakiyet olan ‘Disk Jockey’in kilidini açabilirler. Başarıyı elde etmek için hepsinin en başından sonuna kadar çalınması gerekir. Çok uzun mühlet dans eden oyuncular, Mission Control’den birkaç sert kelam alabilir.
 
10) ”The A-Team” Kilidini Açın
 
 
 
Geliştirme grubundan biri fıçıları sahiden seviyor. Fıçıları dikkatlice tekmeleyen oyuncular, Space Pod’un her koltuğuna tek bir fıçı yerleştirebilir. Başarılı olurlarsa, bâtın muvaffakiyet olan ”The A-Team”in kilidini açacaklar. 
 
Bu dört fıçı tıpkı vakitte klasik TV programı The A- Team’den Albay John “Hannibal” Smith, Teğmen Templeton “Faceman” Peck, Çavuş Bosco “BA” Baracus ve Kaptan HM “Howling Mad” Murdock’u temsil ediyor.
 
11) Disko Topu Futbolu Oyunu
 
 
 
Disko topuyla futbol oynamak, oyuncuların keşfetmesi için eğlenceli bir küçük oyundur, lakin saklıdır. Oyuncular, düşürme bölmesinin tabanında, fırlatma borusunu, basketbol potası küçük oyununun çukurunu, disko topunu ve 2 kale direğini bulabilecekleri küçük bir tünel bulabilirler. Oyuncular bu objeleri toplayabilir. 
 
12) Uzay Teçhizatını Dışarı Işınla
 
 
 
Oyuncuların Abyss Bar’dan arkadaşları için satın alabilecekleri ve sipariş edebilecekleri, her bir oyuncu için farklı avantajlara sahip birçok içecek var. Oyuncular, uzay teçhizatından süreksiz olarak çıkma talihi için Wormhole Special’i satın alabilir ve içebilir. 
 
Oyunda yer alan eklentiler:
 
-Deep Rock Galactic – Dark Future Pack: En uygun halinizle görünmek ister misiniz Madenciler? O vakit tahminen Dark Future Pack tam size göre!
 
-Deep Rock Galactic – Dawn of the Dread Pack: The Dawn of the Dread Pack, ile görünümünüzü dört yeni eşsiz zırh seti (sınıf başına bir), yeni kasklar ve yeni Boyalar ile renklendirin.
 
-Deep Rock Galactic – MegaCorp Pack: Araştırma katının endüstriyel karbon preslerinden çabucak çıkın!
 
-Deep Rock Galactic – Rival Tech: Rival Tech Pack’le yeni düşmanlara uygun silahlar kuşanın; o tatlı modüllerin heba olmasına hiç gerek yok!
 
-Deep Rock Galactic – Robot Rebellion Pack: Robot ayaklanması başladı! Dört yeni eşsiz zırh seti (her sınıfa bir tane), yeni kasklar ve yeni boyalarla görünümüne renk kat!
 
-Deep Rock Galactic – Roughneck Pack: Görünümünüzü dört yeni eşsiz zırh seti (sınıf başına bir), yeni kasklar ve yeni Boyalar ile renklendirin.
 
-Deep Rock Galactic – Starter Pack: İçi kredi ve üretim gereçleriyle dolu bir İştirak Bonusu ve MEGACORP ile DARK FUTURE Pack’leri içeren kozmetik DLC paketine sahip ol!
 
-Deep Rock Galactic – Supporter Upgrade: Kirli madencilik eldivenlerinizi bu lezzetli özel ikram çantasına alırken oyunun daha da geliştirilmesine yardımcı olun.
 
-Deep Rock Galactic – Ultimate Upgrade: ULTIMATE UPGRADE’i alarak içi kredi ve üretim materyalleriyle dolu bir İştirak Bonusu’na ve tam beş kozmetik DLC’ye sahip ol! 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Deep Rock Galactic’te Birden fazla Oyuncun Bilmediği 12 Özellik 2022

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

error: İçerik Korunmaktadır !!
Bizi Takip Edin