Büyük Haberler Geliyor! “Bu Altcoin Patlamaya Hazır”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Büyük Haberler Geliyor! “Bu Altcoin Patlamaya Hazır”.

MATIC fiyatı, son 24 saat içinde yükselmesine neden olan satın alma baskısında bir canlanma gördü. Bu gelişme, Coca-Cola’nın 3 Temmuz’da Polygon tabanlı NFT’lerinin lansmanını duyurmasının akabinde geldi. Duyurunun akabinde altcoin fiyatı kısa müddette %5’in paha kazandı.

Büyük Haberler Geliyor! “Bu Altcoin Patlamaya Hazır” 2022

Polygon NFT sahnesi yakında kalkacak

Coca-Cola, bir sanatçı ve LGBTQIA+ topluluğunun bir savunucusu olan Rich Mnisi ile işbirliği içinde Polygon NFT koleksiyonu başlatacağını duyurdu. Web sitesine dayanarak, bu koleksiyonlar topluluğu kutlamak için yapılmaktadır. Buna nazaran, her bir modül, “topluluğun üyelerine renk dolu bir ışık tutmayı ve bir Sevgi iletisi yaymayı emeller.”

Büyük Haberler Geliyor! “Bu Altcoin Patlamaya Hazır” 2022

 

Ayrıca duyuru, Coca-Cola’nın Gurur koleksiyonundaki NFT’lerin birinci satışından ve yine satışından elde edilen tüm gelirin LGBTQIA+ topluluğuna hizmet eden hayır kurumlarına bağışlanacağını ortaya koyuyor. Polygon topluluğu için bir başka değerli güncelleme, Meta’nın Ethereum ve Polygon’da NFT’lerin lansmanını duyurmasıdır. Şirketin Eser Müdürü Navdeep Singh, birinci duyuruyu Twitter’da paylaştı.

Büyük Haberler Geliyor! “Bu Altcoin Patlamaya Hazır” 2022

 

Altcoin kurucuları, Polygon’un Web3 yol haritasını paylaştı

Bir öbür kıymetli gelişme, Polygon’un kurucu ortaklarının projeyi nereye götürdüklerine dair son duyurusu. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Polygon ortağı Micalip Bjelic, bugün Twitter’dan şunları söyledi:

 

Web3’ün toplu olarak benimsenmesi mobilde gerçekleşecek ve 0xPolygon buna hazırlanıyor. Stratejimiz kendi cihazlarımızı yapmak değil. Bunun yerine mevcut üreticilerle entegre olacağız. Şu anda, birinci büyük entegrasyonu duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Büyük Haberler Geliyor! “Bu Altcoin Patlamaya Hazır” 2022

 

Bu ortada, Polygon’un kurucu ortağı Sandeep Nailwal, şirketin “küresel ölçekte mevcut Taşınabilir ağır yüklerle işbirliği yaparak farklı bir strateji üzerinde çalıştığını” da kelamlarına ekledi.

MATIC fiyatı patlamaya hazır

MATIC fiyatı iki direnç düzeyini geri aldı. Böylelikle bu düzeyleri 0,38 ve 0,47 dolar takviye düzeylerine çevirdi. Bu gelişme, MATIC’in şu anda 8 günlük EMA’daki 0,48 doların üzerinde süreç görmesiyle ortaya çıkıyor. Bilhassa, 18 Haziran’da başlayan toparlanma rallisi kıymetli fiyat hareketleri tetikledi. MATIC fiyatının 0,540 dolardan 34 günlük EMA’yı aşması şartıyla daha fazla kazanıma şahit olması olası.

Büyük Haberler Geliyor! “Bu Altcoin Patlamaya Hazır” 2022

Bu hareket, Polygon piyasa yapıcılarının 0,57 dolarda oyun yapmasının önünü açıyor. Böylelikle, market yapıcıları satın alma-durdurma likiditesini toplayacak. 0,57 dolarlık direncin zıt çevrilmesi, MATIC alıcılarını 0,68 dolarlık en kıymetli direnç bariyerine karşı koyacaktır. Birtakım durumlarda, MATIC fiyatının üstte belirtilen düzeyin ötesine geçme talihi var. MATIC fiyatı 0,70 dolara hedefleyebilir. Burada üst taraflı muhtemelen kısa vadede Polygon için sınırlanır.

Büyük Haberler

Piyasa MATIC fiyatını ararken, toparlanma rallisinin devam edeceği varsayımı, boğaların birden fazla manisi aşmasına bağlı. Bu mahzurlardan rastgele birinde reddedilmek, Polygon’u daha da düşürebilir. Son olarak, analist Akash Girimath’a nazaran, MATIC fiyatı 0,38 doların altında dört saatlik bir mum çubuğu üretirse, optimist görünümü geçersiz kılar ve 0,23 dolar dayanak bariyerinde daha fazla kayıpları tetikler.

Büyük Haberler

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Büyük Haberler Geliyor! “Bu Altcoin Patlamaya Hazır” 2022

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

error: İçerik Korunmaktadır !!
Bizi Takip Edin