Bu 10 Altcoin’i Not Edin: Güçlü Çıkış Yapabilirler!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Bu 10 Altcoin’i Not Edin: Güçlü Çıkış Yapabilirler!.

İyimserler, kripto pazarının 2030 yılına kadar yaklaşık 250 trilyon dolar pahasında olmasını bekliyorlar. Lakin bunun sadece bir kısmı Bitcoin tarafından karşılanacak. Buna nazaran, bahsi geçen büyük pazarın büyük bir kısmı altcoin projelerinin elinde olacak. Ek olarak, bu projelerin birçok, şu anda, kuruşlara satılıyor.

2022’de güçlü çıkış yapma potansiyeli taşıyan 10 altcoin

Veriler ortada, lakin mevcut olarak pazarda 20.000’den fazla altcoin’in bulunması başları karıştırıyor. Bu nedenle, Kriptokoin.com olarak, güçlü çıkış potansiyeli taşıyan 10 altcoin projesini sizin için derledik. Bu kripto paraların her biri farklı bir kulvarda yer edinmeyi amaçlıyor.

Bu 10 Altcoin’i Not Edin: Güçlü Çıkış Yapabilirler!

 

1. Ethereum (ETH)

Ethereum, büyük yükseliş potansiyeli nedeniyle bugün izlenmesi gereken altcoin projeleri ortasında yer alıyor. Şu anda piyasadaki en büyük akıllı kontrat platformu unvanını taşıyor. Ayrıyeten, en büyük DeFi, dApps, metaverse ve Web3 projelerine de konut sahipliği yapıyor. Bunlar, ETH için büyük kullanım durumları manasına geliyor. Bu nedenle kripto para, 2021’in sonundaki boğa koşusunda başlangıç fiyatının %1,6 milyon üzerinde süreç görüyordu. Bununla birlikte Ether, Ethereum 2.0 ismini verdiği bir yükseltmeye hazırlanıyor. Buna nazaran Ethereum 2.0, ağın verimliliğini artıracak ve onu daha etraf dostu bir hale getirecek. Ek olarak güncelleme, ETH arzını artan talebe karşın kısıtlayacak. Bu nedenle altcoin’in fiyatında bir güzelleşme yaşanması beklenen.

Bu 10 Altcoin’i Not Edin: Güçlü Çıkış Yapabilirler!

Bazı optimist analistler, 2030 yılına kadar Ethereum’un, Bitcoin’i geride bırakacağından emin. Buna nazaran ETH, önümüzdeki on yılın başında 10.000 doların üzerine çıkma potansiyelini taşıyor. Halihazırda Ether, öncü kripto para ünitesi Bitcoin’den daha fazla kullanım durumuna sahip. Ayrıyeten ekosistemi, ondan epeyce geniş. Yani Ethereum’un 10.000 doları ve Bitcoin’i geçme potansiyeli onu izlenmesi gereken bir altcoin yapıyor.

Bu 10 Altcoin’i Not Edin: Güçlü Çıkış Yapabilirler!

2. Solana (SOL)

Solana, en süratli büyüyen akıllı mukavele platformudur. En çok tercih edilen akıllı mukavele platformu olarak Ethereum’un yerini almak gayesiyle tasarlanmıştır. Bugüne kadar SOL, ICO fiyatından %130.000’in üzerinde artış kaydetti. Ayrıyeten, ileriye dönük olarak, kripto varlığı yavaşlama belirtisi göstermiyor. Bu nedenle onu, güçlü çıkış yapma potansiyeli taşıyan altcoin projeleri listemize dahil ediyoruz. Kripto piyasasındaki düşüşün ortasında bile Solana, daha fazla program ve protokol ekliyor. Böylelikle topluluğunu büyüterek ekosistemini faal olarak genişletiyor.

Bu 10 Altcoin’i Not Edin: Güçlü Çıkış Yapabilirler!

 

Ek olarak Solana, sürdürülebilirliğe sahip bir Blockchain olduğunu kanıtladı. İleriye dönük olarak analistler, Solana yatırımcısının SOL’a olan ilgisinin artmaya devam etmesini bekliyor. Ayrıyeten, Solana ağında başlatılan 350’den fazla kripto projesi ana akım haline gelme potansiyeli taşıyor. Bu gerçekleşirse, milyonlarca kullanıcıyı kendine çekecektir. Sonuç olarak, ağdaki kullanıcı sayısı kıymetli ölçüde artacaktır. Piyasalar şu anda düşük olsa da elbette bir gün toparlanacak. Bu gerçekleştiğinde SOL, 2021’deki en yüksek düzeylerini yine yakalayacak. Hatta, onu yeni doruklara iten ralliyi sürdürmesi bile mümkün.

Bu 10 Altcoin’i Not Edin: Güçlü Çıkış Yapabilirler!

Bu 10 Altcoin’i Not Edin: Güçlü Çıkış Yapabilirler!

3. Cardano (ADA)

Cardano, en büyük akıllı kontrat platformudur. Birebir vakitte, rakip tahlili kullanılarak geliştirilen bir ağdır. Bu nedenle, kripto ve fintech uzmanları tarafından daima olarak en inançlı blok zinciri olarak bedellendiriliyor. Cardano da Solana üzere, Ethereum’un özelliklerini daha güzel bir biçimde bünyesine ekliyor. Altcoin, ortaya çıktığı günden itibaren olumlu bir yükseliş trendi sürdürdü. İleriye dönük olarak Cardano, son derece tanınan kripto teknolojilerinin birçoklarını, ağına entegre edecek. Böylelikle ADA coin’in kullanım durumları kıymetli ölçüde artacak. Bununla birlikte, takipçi topluluğunun ve yatırımcı ilgisinin mevcut büyüme ivmesini sürdürmesi de olası.

Bu 10 Altcoin’i Not Edin: Güçlü Çıkış Yapabilirler!

Kripto piyasasının toparlanmaya başlamasıyla, ADA fiyatının rekor yüksek düzeylere yine çıkması mümkün. On yılın sonunda, birtakım iyimserler Cardano’nun rakiplerine yetişeceğinden emin. Hatta birtakım analistler, ADA’nın baskın akıllı mukavele platformu olarak Ethereum’u devirmesini bekliyor. Bu vakte kadar, 20 doların üzerine çıkmak için bedelini %4.000 artırabileceğini öngörüyorlar. Bu da onu 2022’de güçlü çıkış potansiyeli taşıyan altcoin projeleri ortasına sokuyor.

Bu 10 Altcoin’i Not Edin: Güçlü Çıkış Yapabilirler!

Bu 10 Altcoin’i Not Edin: Güçlü Çıkış Yapabilirler!

4. Decentraland (MANA)

Decentraland öncü metaverse projesidir. Bu, Metaverse’de mağaza açmak isteyen büyük zincir dışı markaların tüm kıymetli toprakları satın almasını açıklıyor. Mevcut olarak JP Morgan, Coca-Cola, Samsung ve Forever 21 üzere devler, Decentraland üzerinde arsa sahibi. Markalara ek olarak Metaverse, kullanıcı tabanını ve destekçi topluluğunu da büyütüyor. Örneğin, 2021’in sonunda Decentraland, aylık ortalama 300 bin etkin kullanıcı bildirdi. MANA’yı tutan cüzdanların sayısının artması ve tokenin artan ticaret hacimlerinin kanıtladığı üzere, altcoin projesine yatırımcı ilgisi de keskin bir yükseliş trendinde.

Bu 10 Altcoin’i Not Edin: Güçlü Çıkış Yapabilirler!

Tüm bunların yanı sıra Metaverse’ye artan yatırımcı ilgisinin, MANA fiyatını gibisi görülmemiş yüksekliklere fırlatması bekleniyor. Decentraland’ı 2022’de izlenmesi gereken en düzgün altcoin’lerden biri olarak görmemizin esas nedeni budur. Popülerliği, ünlüler, tüccarlar ve kripto etkileyicileri ile yakın bağlantısı ve güçlü eser sunumu nedeniyle toparlanmasının süratli olmasını bekleniyor. İyimserler, 2025 yılına kadar MANA’nın %650 artarak 6 dolara ulaşacağından emin. Ayrıyeten, on yılın başında MANA’nın %4500’ün üzerinde paha kazanarak 40 dolardan süreç görmesini bekliyorlar.

Bu 10 Altcoin’i Not Edin: Güçlü Çıkış Yapabilirler!

5. Binance Coin (BNB)

Binance Coin, dünyadaki en tanınan ve en likit kripto borsası için yardımcı program tokenidir. Aynı vakitte en süratli büyüyen akıllı kontrat platformlarından biri olan Binance Smart Chain’in lokal tokenidir. BNB, süreç fiyatlarını ödemek için kullanılmaktadır. Kripto paranın spekülatif yatırımcılar tarafından süratle benimsenmesi, bir yükseliş trendini sürdürmesine kapı aralayabilir. Buna nazaran benimsenme, BNB’nin birinci 5 kripto para ünitesi haline gelmesine imkan tanıma potansiyeli taşıyor. Kripto para, başlangıç fiyatından 2021 tepesine kadar %4.600.000 büyüme kaydetmeyi başardı.

Bu 10 Altcoin’i Not Edin: Güçlü Çıkış Yapabilirler!

Bununla birlikte Binance Smart Chain, ekosistemini Web3, NFT ve Metaverse ile genişletiyor. Ağ, yeni tüm Blockchain teknolojilerini bünyesine entegre ediyor. Ek olarak Binance, artan talebe karşı arzı azaltıyor. Buna nazaran borsa, basılandan daha fazla BNB madeni parası yakmayı da taahhüt etti. Analistler, 5 yıl içinde, BNB fiyatının %2000 oranında artacağını kestirim ediyor. Ayrıyeten, önümüzdeki 10 yıl içinde daha fazla toplanıp 10000 doların üzerine çıkmadan evvel 5000 dolara ulaşacağını öngörüyorlar.

Bu 10 Altcoin’i Not Edin: Güçlü Çıkış Yapabilirler!

6. Uniswap (UNI)

Uniswap, geçmişte örnek alınacak kadar güzel performans gösterdiği ve gelecekte bu kazanımları tekrarlaması beklendiği için 2022’de izlenecek en yeterli altcoin projeleri ortasında yer alıyor. Örneğin UNI, en büyük ve tanınan merkeziyetsiz borsa (DEX) haline geldi. Tıpkı vakitte kilitli toplam bedeli 7 milyar dolardan fazla olan ikinci en kıymetli DeFi platformu olarak yerini aldı. Bununla birlikte Uniswap borsasının mevcut olarak 4 milyondan fazla kullanıcısı var. Ayrıyeten UNI, en değişken piyasa çöküşlerinden kimilerini atlattı. Böylelikle, dayanıklılığını büyük ölçüde kanıtladı.

Ek olarak Uniswap, devamlı gelişen bir ekosisteme sahip. Uniswap V1’den mevcut Uniswap V3’e kadar olan nizamlı yükseltmeler buna örnek teşkil ediyor. Bilhassa, yatırımcılarının UNI altcoin’lerini farklı likidite havuzlarına yatırdıklarında x2 kar sağlaması, popülerliği destekliyor. Optimist analistler, UNI’nin 550 doların üzerine çıkmasını bekliyor. Yani önümüzdeki on yılın başında portföyünüzü %11.000 büyüyebilir.

7. Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu, bedeli yüzde 5 milyondan fazla patladığında, kripto dünyasında bir hane ismi haline geldi. O vakitten beri tarikat gibisi bir takipçi kitlesi çekti. Ayrıyeten, toplumsal medyadaki en hareketli kripto topluluklarından birini kurdu. Proje, şu anda en büyük ikinci göğüs coin olarak güçlü bir pozisyona sahip. İleriye dönük olarak SHIB’in, geçmişteki kazanımlarını tekrarlaması mümkün.

Altcoin için bedel kazanımlarını tetiklemeye yardımcı olacağına inandığımız faktörlerden kimileri, uygunlaşan bir kripto piyasası ve patlayıcı popülaritesini içeriyor. Ayrıyeten, SHIB’nin arzını azaltırken kullanım durumlarını artırmayı amaçlayan Shiba Inu ekosistemindeki gelişmeler de dikkat çekiyor. Optimist analistlere nazaran SHIB, önümüzdeki 5 yıl içinde %4.000’den fazla büyüyecek. Bu nedenle izlenmesi gereken altcoin projeleri listemizde yer alıyor.

8. Cosmos (ATOM)

Cosmos, Blockchain benimsenmesinin önündeki en büyük zorluklardan biri olan birlikte çalışabilirliği çözmeyi amaçlamaktadır. Bu, onu geleceğin en kullanışlı kripto projelerinden biri haline getirme potansiyeli taşıyor. Bu nedenle altcoin listemizde yerini aldı. Temelde, iki temel özellik sunarak birlikte çalışabilirlik meselesini çözüyor: Blockchain’ler ortası irtibat protokolü (IBC) ve Cosmos yazılım geliştirme kiti. Her iki teknoloji de geliştiricilerin ve kurumsal yatırımcıların Cosmos’u sevmesine neden oldu.

Tüm bu benimsenme ve gelişme nedeniyle altcoin projesinin fiyatı artış potansiyeli taşıyor. Kripto para analistleri, on yılın sonunda, ATOM fiyatının %10.000’e varan yarar elde etmesi bekliyor. Buna nazaran fiyatın faal bir biçimde 800 doların üzerine çıkması mümkün.

9. Ripple (XRP)

Ripple piyasaya sürüldüğünde, analistlerin ve yatırımcıların birden fazla, Bitcoin’in egemenliğine en büyük tehdidi oluşturduğuna ikna olmuştu. Bazıları buna en son Bitcoin katili dedi. Hızlı ve hudut ötesi ödemelerin yerini almayı vaat ettiği için dünya çapındaki finans kurumları tarafından süratle benimsendi. 2018’in başlarında tepeye ulaştığında, Ripple fiyatı, başlangıç ​​fiyatının %68.000 oranında üstteydi. Akabinde, Ripple Labs ve yöneticileri SEC tarafından bir ABD federal mahkemesinde dava edildi. Bunun sonucunda, XRP fiyatı tabana geri döndü. Bugün ise fiyat, indirimli bir biçimde süreç görüyor: ATH’sinin %90 altında.

Ancak, Ripple’ı 2022’de güçlü çıkış yapması mümkün bir altcoin olarak görüyoruz. Bunun nedeni ise, çok sayıda analist ve hukukçunun davayı yakında ve Ripple’ın lehine sonuçlanmasını bekliyor olması. Lakin gelecekte Ripple fiyatı ne kadar yükselebilir? Kripto analistleri XRP’nin geleceği konusunda büyük ölçüde iyimserler. Ayrıyeten, önümüzdeki on yılın başında 15 doların üzerine çıkmasını bekliyorlar. Buna nazaran XRP fiyatı, %5000’e kadar yükseliş potansiyeli taşıyor.

10. Aave (AAVE)

Aave, kilitli toplam pahası 5 Milyar dolara yakın olan ikinci en tanınan kredi platformu ve dördüncü en bedelli DeFi projesidir. Açık kaynaklı protokol, kripto tüccarlarına ve yatırımcılarına alternatif tasarruf ve borç verme platformları sunarak global bankacılık sanayisinde ihtilal yaratmayı amaçlıyor. 2020’de piyasaya sürülen Aave, Mayıs 2021’de tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 670 doları gördü. Bu, fıyatın %1300’e yakın bir artış gösterdiği bir hareket manasına geliyor. Sonuç olarak Aave, yükselişiyle birlikte kripto topluluğu tarafından sıcak bir formda karşılandı.

Birçok insan klâsik finanstan uzaklaşıyor ve DeFi’ye yöneliyor. Aave, DeFi alanında yüksek kar ve güvenlik sunan ender platformlar ortasında yer alıyor. Bunlar, AAVE fiyatlarını yeni doruklara fırlatmanın net tesirine sahip olacak üzere duruyor. Bu yüzden onu 2022’de çıkış yapabilecek en uygun altcoin projeleri ortasında görüyoruz. Kripto analistlerinin ve fintech uzmanlarının birçok, AAVE token fiyatlarının gelecekte artmaya devam edeceğinden emin. İyimser analistler, 2030’un başında AAVE token fiyatlarının 3000 doların üzerine çıkacağını iddia ediyor. Buna nazaran altcoin projesinin, %5.000’den fazla yükselmesi mümkün.

10 Altcoin

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bu 10 Altcoin’i Not Edin: Güçlü Çıkış Yapabilirler! 2022

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

error: İçerik Korunmaktadır !!
Bizi Takip Edin