Bitcoin, XRP ve ETH: Sıradaki Seanslarda O Seviyeleri Bekleyin! 

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Bitcoin XRP ve ETH: Sıradaki Seanslarda O Düzeyleri Bekleyin! .

Kripto analisti Tony M’e nazaran ayılar, 20.000 dolar fiyat düzeyindeki müzayedeleri reddettiği için Bitcoin fiyatı üçgen formunda dalgalanıyor. Bu ortada Ethereum, tarihi olarak düşük gaz fiyatlarına şahit oluyor. Analist, XRP’nin 0,35 doların ortasında reddedildiğini ve keskin bir atılıma hazırlandığını belirtiyor. Tony M’nin BTC, XRP ve ETH tahlillerini okuyucularımız için hazırladık.

“Bitcoin fiyatı yatırımcıların parmaklarını çaprazladı”

Bitcoin XRP ve ETH Ayılar 4 saatlik grafikte önder kripto para ünitesini baskılıyor. Bitcoin fiyatı 19.440 dolardan süreç görüyor. Temmuz ayında başladığına şahit olunan daima ileri geri fiyat hareketi, uzun vadeli yatırımcıları kesin bir ihlal gerçekleşene kadar harekete geçmekten uzaklaştırabilecek sarmal gibisi bir model geliştirdi.

 

Bitcoin XRP ve ETH Yine de piyasa, meşgul olmak isteyenler için fırsatlar bırakıyor. Kripto analisti Ali_Charts, Asya ticaret seansı sırasında potansiyel bir satış sinyali öngördü. BTC fiyatı 20.800 bariyerini aşamazsa Bitcoin fiyatının “19.720 dolara, hatta 19.500 dolara kısa bir düzeltmeyi tetikleyeceğini” belirtti. 5 Temmuz 2022’de Ali’nin 1-1 trade suramı, ayılar 12 saatlik grafikte büyük bir düşüş eğilimi gösteren mumu esnettiği için büsbütün doğrulandı.

Bitcoin XRP ve ETH

Bitcoin XRP ve ETH fiyatı hala sarmal gibisi modelin sonları içinde. Bir sonraki istikametli harekete katılmak için yakından izlenmeli. Ayılar muhtemelen 15.500 dolar ve potansiyel olarak 14.700 dolar olan maksatlara ulaşılana kadar short’ları tutacak. Bu yüzden 18.635 doların altındaki bir kırılmanın, devenin sırtını kıran saman olması mümkün.

Aksine, 20.800 doların üzerinde belirleyici bir kapanışın, 23.000 doları ve potansiyel olarak 24.700 doları hedefleyen bir boğa rallisiyle konsolidasyon modelini çözmesi muhtemel. Bu da mevcut Bitcoin fiyatından %20’lik bir artış manasına gelir.

 

“Ethereum fiyatı tahtayı kesmeye yaklaşıyor”

Bitcoin XRP ve ETH Ethereum fiyatı, beklenen 200 haftalık hareketli ortalama amacının 1.200 doların altında kalıyor. 5 Temmuz’da, ayılar 1.000 dolar düzeyinin altındaki likiditeyi kırmaya çalıştı. Burada ayılar ön çalışma maksadından tam olarak yararlanırken, Ethereum fiyatı 1.085 dolarda seyrediyor. Bitcoin XRP ve ETH yer verildiği üzere Ethereum son iki yılda en düşük gaz fiyatlarına şahit oluyor. Bu nedenle satış değişik bir vakitte geldi. Karşı piyasa şartları devam ederse, 980 dolarlık fiyat düzeyi, yükseliş uğraşı beklemek için beklenen bir gaye olacak.

Sıkı bir konsolidasyon aralığı trade’i yapmak asla kolay bir iş değil. Breakout traderların, piyasaya atlamak için 1.200 doların üzerinde bir ihlal gerçekleşene kadar kenara çekilmesi beklenen. Bu olay gerçekleşirse, boğaların kısa vadede 1.500 dolar ve potansiyel olarak 1.650 dolar hedeflemesi mümkün.

Bıçak yakalamak isteyenler için önümüzdeki günlerde 935-950 dolar düzeyinde bir fırsat kendini gösterecek. Erken yükseliş görünümünün geçersiz kılınmasının 810 doların altında bir ihlal olduğunu unutmayın. 810 dolarlık geçersiz kılma düzeyi, akıllı bir para likiditesi yakalaması durumunda 18 Haziran’ın en düşük düzeyi olan 879,80 dolarda kıpırdama odası sağlıyor. Boğalar 810 doları aşabilirse, 775 dolar ve 730 dolara daha fazla satış bekliyoruz. Bu da mevcut ETH fiyatından %30’a varan bir düşüş manasına geliyor.

“Ripple fiyatı körelmiş ve kanlı”

Ayılar 0,35 dolar orta bölgesindeki açık artırmaları reddetti. Bu yüzden Ripple fiyatı şu anda 0,31 dolardan süreç görüyor. 8 ve 21 günlük hareketli ortalamalar, Asya’nın gece seansı sırasında bir mevt çaprazı üretti. Mevcut piyasa kıymetinin çabucak üzerinde gezindiği için Ripple artık önemli meselelerle karşı karşıya.

Bitcoin XRP ve ETH Çarpışan iki hareketli ortalamanın tahlilinin, uyuyan koparma yatırımcılarını uyandırması muhtemel. Bunun da Haziran ayının en düşük düzeyi olan 0,29 doları kıran katalizör olması mümkün. İkincisi ihlal edilirse, 0,25 dolar ve potansiyel olarak 0,21 dolara daha fazla satış bekleyin. Bu da %30’a varan bir düşüş demek. Bununla birlikte, İzafi Güç Endeksi mevcut XRP fiyatını 4 saatlik grafikte destekleyici yükseliş bölgesi içinde 0,31 dolarda tutuyor. Bu nedenle, piyasaya erken bir ayı olarak atlamayı tavsiye etmiyoruz.

Düşüş tezinin geçersiz kılınması, 0,34 doların üzerinde kesin bir kapanış. Kelam konusu fiyat hareketi, mevcut XRP fiyatından %24’lük bir artış demek. Bunun da kısa vadede 0,39 doları hedefleyen bir alıcı çılgınlığına neden olması mümkün.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bitcoin XRP ve ETH: Sıradaki Seanslarda O Düzeyleri Bekleyin!  2022

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

error: İçerik Korunmaktadır !!
Bizi Takip Edin