Bitcoin Öngörüleri Çıkan Analistler: Önümüzdeki Hafta…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Bitcoin Öngörüleri Çıkan Analistler: Önümüzdeki Hafta….

Doğru çıkan Bitcoin fiyat iddialarıyla bilinen 2 analist, BTC’nin 200 haftalık MA’ya nasıl reaksiyon vereceğini tartışıyor. BTC 20.000 dolar için önümüzdeki hafta bu düzeyleri aşmalı…

Mayıs 2021 çöküşünü bilen analist, Bitcoin fiyatının taban bulduğunu söylüyor

Bitcoin Öngörüleri Çıkan Analistler: Önümüzdeki Hafta…

İsabetli bir kripto analisti, bir Bitcoin (BTC) tahlilinin 2015 ve 2018 tabanlarına işaret ettiğini söylüyor. Kriptokoin.com olarak Dave the Wave’in isabetli iddialarını bu makalede ele aldık. Şimdiki tahlillerinde Wabe, haftalık grafikteki MACD indikatörünün şu anda rekor düşük düzeylerde gezindiğini söylüyor:

Bitcoin Öngörüleri Çıkan Analistler: Önümüzdeki Hafta…

 

Haftalık Bitcoin MACD artık ATH düzeylerinde. Bakalım önümüzdeki hafta bir güçlendirme/beyaz histogram alabilecek miyiz….

Bitcoin Öngörüleri Çıkan Analistler: Önümüzdeki Hafta…

MACD, muhtemel bir düşüş trendini tespit etmek için kullanılmaktadır.

Bitcoin Öngörüleri

Analist, Bitcoin fiyatının 200 haftalık MA’ya reaksiyon vereceğini tartışyor

Dave the Wave ayrıyeten, Bitcoin’in 2015 ve 2018 ayı tabanları 200 haftalık MA’yı da takip ettiğini söylüyor. Analiste nazaran, artık Bitcoin’in makro düzleştirme unsuru nedeniyle 200 haftalık hareketli ortalamayı izlediğini görüyor. Aşağıdaki grafiğe bakan analist şunları söylüyor:

 

Fiyattaki bu makro düzleşme prensibi, Bitcoin 200 haftalık MA’nın bir noktada geçileceğini ve sonunda bir dayanaktan çok bir ortalama haline geleceğini gösteriyor. Kanalda ne kadar yüksek olduğuna dikkat edin.

Bitcoin Öngörüleri Çıkan Analistler: Önümüzdeki Hafta…

BTC şu anda ATH düzeyinden %70’in üzerinde düşüşte. Fakat Dave the Wave, BTC’nin uzun vadeli görünümünün logaritmik büyüme eğrisi modeline (LGC) dayanarak hala yükselişte olduğunu söylüyor:

Hatırlatma: Bitcoin, 2018’den beri LGC temelinde kırılmadı. Kırılan şey, çok büyük bir beklenti ve hassaslık, pragmatik yatırımcının satın alırken görmek istediği şey bu.

DonAlt, Bitcoin’in geri döneceği bir senaryo paylaştı

Sıradaki analist DonAlt, Dave the Wave’ye emsal biçimde 200 haftalık hareketli ortalamayı yakından takip ediyor. DonAlt’a nazaran, 200 haftalık MA’nın üzerinde bir ralli BTC’nin yükseliş momentumunu ateşleyecek. DonAlt ayrıyeten, Bitcoin yükselmeyi başarırsa, birinci maksadı olarak 28.000 dolara baktığını söylüyor. Rallinin piyasa yapısına bağlı olarak gaye fiyatının çok daha yüksek olabileceğinin altını çiziyor. Daha yüksek düzeyler için analist şunları söylüyor:

Ama burada yuvarlanıp 23.000 ila 24.000 dolar üzere bir yere gidersek ve sonra sıkarsak, yani bir üs inşa edersek, 28.000 dolardan satmak için nitekim yeterli bir neden olmadığını düşünüyorum. Bu yüzden yatırımıma tutunacağım ve daha yükseği deneyeceğim.

Bitcoin yazım sırasında 19.500 dolar bölgesinde süreç görüyor. Geçen haftadan bu yana %4’ün üzerinde kıymet kaybetti. Kriptokoin.com olarak aktüel Bitcoin tahlillerini burada aktarıyoruz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bitcoin Öngörüleri Çıkan Analistler: Önümüzdeki Hafta… 2022

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

error: İçerik Korunmaktadır !!
Bizi Takip Edin