Binance CEO’sundan Çok Konuşulacak Öngörüler: Bu Son Değil!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance CEO’sundan Çok Konuşulacak Öngörüler: Bu Son Değil!

44 yaşındaki Binance CEO’su tarihteki rastgele bir şahıstan daha fazla para kaybetmesine karşın kripto konusunda her zamanki üzere yükselişte. CZ, piyasanın geri dönüş yapabileceğinden emin olmasının 3 nedenini ortaya koyuyor.

Binance CZ’ye nazaran ayı piyasası birinci değil ve son almayacak

Zhao, kripto çöküşünün ferdî maliyesine verdiği cezaya karşın, bölümün geleceği hakkında olumlu kalmaya devam ediyor. Binance CEO’sunun bu mevzuda söyleyecekleri var:

 

Mevcut piyasa durumunun, bilhassa kripto konusunda yeni olanlar olmak üzere birçok insan için rahatsız edici ve korkutucu olabileceğinin farkındayım. Lakin, daha uzun bir bakış açısıyla bakarsak, Binance birinci başladığında Bitcoin 2000 dolardı. Bugün hala 20.000 dolar. Bu, birkaç yıl öncesine nazaran hala 10 kat daha âlâ. Piyasalar döngülerden geçiyor. Bu birinci değil ve bu ayrıyeten son olmayacak.

Binance CEO
Binance CEO

Şu anda, rüzgar kripto piyasalarının yelkenlerinden uzaklarda esiyor. Bitcoin, ATH düzeyinden %70’ten fazla bedel kaybetti. Böylelikle enflasyondan müdafaa aracı olacağı fikrini çürüttü. Mayıs ayında, Terra Luna’nın çöküşü, daha geniş kripto ekosisteminde dalgalanmalara yol açtı. Bununla birlikte, Three Arrows Capital üzere önder hedge fonlarının iflasına neden oldu. Fakat Zhao bunlara şaşırmadığını söylüyor. Aslında, bunun tam olarak en güzel şirketlerin hayatta kaldığı ve geliştiği vakit olduğunu belirtiyor.

Piyasadaki patlamalar ve düşüşler ender değildir. Bunlar finansal piyasa döngülerinin bir modülü. Piyasadaki gerileme aşırılıkları ayıklayacak ve değerlemelerin daha sürdürülebilir düzeylere geri dönmesi olumlu olarak görülebilir. Sağlıklı bir bilançoya sahip olan firmalar piyasadaki düşüşe eserlerini geliştirmeye, işlerini kurmaya ve bundan daha güçlü çıkmaya devam ederken daha düzgün dayanabilecekler

 

Binance’in büyük planları var

Zhao, Binance’in kripto kışından her zamankinden daha güçlü çıkabilen şirketlerden biri olduğundan emin.
Binance, dünyanın en büyük kripto para borsasıdır ve işe alımlarını artırmak için bu fırsatı değerlendirmiştir. Aslında, rakip borsalar Coinbase ve Crypto.com üzere başka birçok kripto şirketi mukavele yaparken, Binance 2.000’den fazla yeni çalışanı işe almayı planlıyor. CZ ise Binance’in bu periyotları fırsata çevirdiğini söylüyor:

Bu anı, piyasanın en düzgün yeteneklerinden kimilerini çekmek ve onlara kazandırmak için bir fırsat olarak görüyoruz. Daha soğuk piyasalar, Binance üzere bedel şuuruna sahip takımların sanayiyi oluşturmaya odaklanmasına müsaade veriyor.

Binance CEO
Binance CEO

Binance’in yatırım yaptığı yalnızca beşerler değil. Şirket tıpkı vakitte güçlü finansmanından ve potansiyel satın almaların daha düşük fiyat etiketlerinden yararlanmayı planlıyor. CZ’nin tabirleriyle:

Boğa piyasası sırasında Binance, harcamalarımızda kasıtlı olarak muhafazakar davrandı. Bu ayı piyasalarına hazırlanıyorduk. Değerlemeler çılgınca yüksekti. Artık daha agresif olmamız için kusursuz bir vakit. Çok daha fazla yatırım ve birleşme ve satın alma yapacağız.

Binance global kripto kabulüne öncülük edecek projeler arıyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Binance, öteki kripto markalarıyla muahede yapmaya yabancı değil ve 2020’de CoinMarketCap ve 2021’de Trustwallet üzere alanda önde gelen şirketleri satın alma geçmişine sahip. Zhao, yatırım konusunda yeni projeler aradıklarını paylaşıyor:

Kripto piyasanın hem içinde hem de ötesinde güçlü projelere ve şirketlere yatırım yapmak istiyoruz. Yatırım yaptığımız mutabakatlar ve fırsatlar, uzun vadeli değerlerimizle uyumludur. Makul dallara yatırım yapmak istemiyoruz. Bunun yerine global olarak kitlesel kripto kabulünü kolaylaştırmaya yardımcı olabilecek projeler ve şirketler arıyoruz.

Binance CEO
Binance CEO
Binance CEO

Bu ortada Zhao, müşteriler için gerçek yarar yaratan şirketlere yatırım yapmak istediğini de vurguluyor:

Kişisel olarak, kullanıcılara yarar sağlamaya odaklanan yenilikçi projeler görmeyi seviyorum. Bunlar, uzun vadede çok yeterli iş çıkarabileceğine inandığım projeler. Eserlerin merkezine kullanıcıların çıkarlarını koyarak, bu projeler, projeler kriptoyu kitlelere ulaştırmaya yardımcı oluyor.

Ekosistemin artan yararı ve NFT’ler

Son olarak Zhao, daha fazla kullanım durumuyla kriptonun sonunda daha istikrarlı hale geleceğini söyledi.

Volatilite, piyasa büyüklüğünün bir işlevidir. Daha küçük piyasa pahasına sahip projeler daha değişken olma eğilimindedir. Bir varlığın yarar pahası olduğunda (yani, birçok insan onu bir araç olarak kullanır), volatilite daha az tasa kaynağı olacaktır. Kripto para üniteleri de dahil olmak üzere dijital varlıkların tarafı budur. NFT’ler, vb. hedeflemelidir.

.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Binance CEO’sundan Çok K0nuşulacak Öngörüler

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

error: İçerik Korunmaktadır !!
Bizi Takip Edin