Analist, 2 Meme Coin Belirledi: Treni Kaçırmayın!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Treni Kaçırmayın!.

Meme coin piyasası, başta Dogecoin ve Shiba Inu olmak üzere piyasa geneline nazaran düzgün performans gösterdi. Avalanche, Polygon ve Uniswap’in birinci 20’den çıkmak üzere olduğu göz önüne alındığında, Dogecoin hala 10.sırada. Analist Tony Montpeirous, her iki göğüs coin içinde trend değişimine işaret edecek düzeyleri belirliyor.

Meme coin piyasası toparlanmak için hazır mı?

Shiba Inu, 2021’de meydana gelen ani ralliden bu yana bir üçgenin içinde süreç görüyor. 21 Haziran’daki ralli, fiyatta %68’lik artış sağladı ve bunu yanal süreç aralığı izledi. Daha sonra fiyatı 5 Temmuz’da 0.00001100 dolar civarında kısa bir gerileme yaşadı. SHIB şu anda hem 8 hem de 21 günlük SMA’ların üzerinde 0,000001038 dolardan süreç görüyor. Böylelikle analistlerin üçgen konsolidasyonun önümüzdeki günlerde %70’lik ralliyi tetikleyeceğine inanmalarını sağlıyor.

 

Riske ödül açısından bakıldığında, bu düzeylerden konum almak, 0,00001700 dolar fiyat düzeyini hedefleyen 5,75’e 1 heyetim sağlayabilir. Analist Tony Montpeirous, bu suramı aşağıdaki teknik grafikte işliyor.

Daha inançlı bir yaklaşım, boğaların ikinci bir teşebbüsün kırılması ve yeni doruklara hakikat 0,00001100 doların üzerinde kesin olarak kapanmasını beklemek olacaktır.

Treni Kaçırmayın

Hem erken hem de daha inançlı bir durumun, üçgenin A dalgasının altında 0.000001043 dolarda olduğunu belirtmekte yarar var. Bu düzey, güçlü boğa koşusuna katılma fırsatını korurken, 0.00000950 dolarlık boğa tuzakları göz arkası edilmemeli. Kripto para piyasasında birkaç ayda bir doyurucu risk-ödül alım satım fırsatları gelir. Bu da birçok yatırımcıyı 2022’nin ayı piyasasındaki kayıpları telafi etme hareketine katılmaya ikna ediyor. Bu nedenle, 0,00001100 doların ihlali, büyük bir volatiliteyi tetikleyecek.

Treni Kaçırmayın

 

Sonuç olarak, Tony Montpeirous, bu kurumda yatırımcıların iki noktayı akılda tutmasını istiyor.

  • Eğer ayılar 0.00000920 doları kırarsa, yükseliş trendi tezi büsbütün geçersiz kalmayacak.
  • Bununla birlikte, Shiba’nun %23’lük düşüşle sonuçlanan 0,00000800 dolara daha keskin bir düşüş mümkünlüğünü açacak.

Treni Kaçırmayın

Dogecoin fiyatı birçok kripto para ünitesinden daha âlâ performans gösterebilir

İkinci kısımda, piyasa kıymetine nazaran en büyük göğüs coin olan Dogecoin’in teknik görünümüne bakalım. Dogecoin fiyatı son vakitlerde 0,07 dolar direncinden ret gördü. Bu da Haziran’ın 0,05 dolar bölgesinde 4 saatlik talep bölgesine öbür bir satışı tetiklemektedir. 5 Temmuz 2022’de ayılar, 4s grafikte düşüş eğilimi gösteren mumlarla baskıyı arttırmak için ortaya çıktı. Mum artık Temmuz için kurulan en büyük mum olduğundan, satıcıların gücünün indikatörü olarak yorumlanmaktadır.

Treni Kaçırmayın

Teknik kısımda, Dogecoin fiyatı şu anda 0.067 dolardan süreç görüyor. Bir Fibonacci projeksiyon indikatörü (Haziran ayının en yüksek düzeyi 0,078 dolar ve 29 Haziran’ın düşüğü 0,0669 doları çevreleyen, Temmuz ayının yeni keşfedilen yüksek düzeyi 0,07 dolara yansıtılıyor), Haziran’ın 4 saatlik arz bölgesinin birebir etrafında 0,05 dolarda bulunan %161,8’lik bir Fibonacci düzeyi gösteriyor. Potansiyel bir düşüşü satın alma fırsatı için bu maksat bölge çok yakından izlenmelidir.

Treni Kaçırmayın

Aksine, mevcut düşüş trendinin devamının devrilme ihtimali var. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, kısa bir mühlet evvel Uber, hizmetleri için geçerli bir ödeme biçimi olarak Dogecoin’i resmi olarak kabul ettikleri için kripto para ünitesi topluluğuyla bağlantı kurmaya istekli olduklarını açıkladı.

Treni Kaçırmayın

Bu nedenle, kripto topluluğu ortasında Uber’in Dogecoin’i yükselteceğine dair spekülasyonlar var. Tek başına spekülasyon, günlük işlemcileri 0,071 doları izlemeye sevk ediyor. Zira bunun üzerinde bir ihlal önemli volatiliteye neden olacak. Sonuçta 0.078 doların tekrar test edilmesi, düşüş trendinin en inançlı biçimde geçersiz kılınmasıdır. İkincisinin kırılması, DOGE fiyatını 0,25 doları hedefleyen büyük bir boğa koşusuna gönderiyor. Bu da mevcut Dogecoin fiyatından %285 artış manasına geliyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Treni Kaçırmayın! 2022

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

error: İçerik Korunmaktadır !!
Bizi Takip Edin