İşte İzlenecek En İyi 5 Süper Bilgisayar Altcoin’i!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
5 Harika Bilgisayar Altcoini!.

Merkezi olmayan harika bilgisayarlar, öteki avantajların yanı sıra çok çeşitli süreç gücü, daima çalışma mühleti ve finansal teşviklerle tahliller sunar. Birden fazla vakit insanların, şirketlerin ve hatta akademik kurumların, muhteşem bilgisayarlar da dahil olmak üzere kıymetli altyapı yatırımları yapmadan artan bilgi süreç kapasitesini kullanmaları zordur. Bu makalede, bu alanda tahlil sağlayan önümüzdeki günlerde talep görebilecek en güzel üstün bilgisayar altcoin projelerine bakalım.

5 Harika Bilgisayar Altcoin

2022 için en yeterli harika bilgisayar altcoin projeleri

iExec RLC (RLC)

iEx.ec, Blockchain teknolojisini kullanan uygulamalara çeşitli avantajlarla erişim sağlamaktır. Ethereum tabanlı akıllı mukaveleler sayesinde, yüksek performanslı bilgi süreç hizmetleri sunan cloud altyapısı oluşturulabilir. Masaüstü alanında, iExec, INRIA ve CNRS araştırma enstitülerinde oluşturulan çeşitli araştırma teknolojilerinden yararlanır.

5 Harika Bilgisayar Altcoin

 

iExec, İnternet’in bir sonraki adımını oluşturmaya odaklanır. Büyük bilgi ve AI ekosistemlerini, sıhhat hizmetlerini, işlemeyi ve fintech’i takviyeler. Bu, akıllı bir kontrattan çıktıktan sonra Web2 altyapısı tarafından verilen bilgilere erişimin inançlı olduğunu garanti eder. iExec RLC Bittrex, Uniswap V2, Binance, Upbit, vb. borsalarda süreçlere açık.

5 Harika Bilgisayar Altcoin

Render Token (RNDR)

RNDR, GPU cloud oluşturmayı demokratikleştirme vizyonuyla merkezi olmayan GPU tabanlı oluşturma sağlayıcısıdır. Render Network, kullanıcıların animasyonlar, görüntü ve daha fazlası üzere GPU ağır projeleri oluşturma yeteneğini içerir. Render Network, verimli, geniş çapta ölçeklenebilirdir.

Kullanıcılar, kıymetli grafik kartları satın almak yerine, Render Network için bir misyon oluşturturlar. Kripto olarak fiyat ödeyebilirler. Tıpkı vakitte, projelerini mevcut olan rastgele bir tahlilden çok daha süratli ve daha ucuz hale getirebilirler.

5 Harika Bilgisayar Altcoin

 
 5 Harika Bilgisayar Altcoin

RNDR, dağıtılmış GPU oluşturma ağı nedeniyle bir muhteşem bilgisayar altcoin projesi olarak tanımlanmaktadır. Ağ hala nispeten erken basamaklarında olsa da, şu an kayıtlar açık. RNDR Poloniex, Phemex, MEXC, Gemini, Coinbase üzere büyük borsalarda listelenmektedir.

5 Harika Bilgisayar Altcoin

Golem (GNT)

Golem Network, gereksinim duyan bireylere yedekli bilgi süreç gücü sağlamanın yeni bir merkezsiz formülüdür. Kullanıcıların eşit olarak katılabilecekleri ve kolay alt vazifelere ayırabilecekleri P2P ağ kurar. Golem’de hiçbir kullanıcı öteki bir kullanıcıdan daha fazla yahut daha az kıymetli değildir. Ayrıyeten merkezi bir otorite yoktur.

Golem’in platformu çok çeşitli kullanıcılara hizmet vermektedir. GNT şu anda Binance, Bitget, OKX, DigiFinex ve KuCoin üzere borsalarda listelenmektedir.

Storj (STORJ)

Storj, başka cloud depolama ağlarından çeşitli hallerde öne çıkıyor. Depolama odaklı altcoin projesi, klasik cloud depolama tahlillerinin tersine, binlerce farklı bilgisayardan oluşan bir ağ üzerinde çalışır. Fazladan birkaç terabaytlık alanı olan herkes, Tardigrade’i yükleyerek platforma bir node olarak iştirak sağlar. Ağın verimliliği nedeniyle, öteki depolama hizmetlerine kıyasla değerli ölçüde ekonomiktir.

Storj ayrıyeten, açık kaynaklı bir cloud depolama sistemi olarak isimlendirilmektedir. Özünde, kullanıcı bilgilerini merkezi olmayan bir node ağında barındırır. Platform, barındırılan dataları de garanti altına almak için son teknoloji şifreleme kullanır. STORJ şu anda Binance, Bybit, Bitget, OKX ve MEXC’de süreçlere açık.

Chainlink (LINK)

Chainlink, global olarak birbirine bağlı akıllı mukavelelere imkan tanıyor. Merkezi olmayan bir oracle ağı olan Chainlink, Blockchain ağlarına dışarıdan bilgi sağlar. Bu yeteneğin ismi olan oracle, akıllı kontratlar ismine, itimadı en aza indirilmiş off chain bilgi sürecin yepisyeni bir sınıfını da yürütebilir.

Oracle bilgi süreç, denetimli Web 2.0 ile merkezsiz Blockchain bilgi süreci ortasında ortada yer alır. LINK token şu anda Binance, Bybit, Bitget, OKX ve MEXC üzere büyük borsalarda süreç görüyor. Az bilinen Blockchain projeleri için Kriptokoin.com rehberimize göz atabilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
5 Harika Bilgisayar Altcoin’i! 2022

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

error: İçerik Korunmaktadır !!
Bizi Takip Edin