2 Araştırmacı, 6 Metaverse Coin Belirledi: Temmuz’da İzleyin!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2 Araştırmacı, 6 Metaverse Coin Belirledi: Temmuz’da

İzleyin!

2 Araştırmacı 6 Metaverse Coin Belirledi Temmuzda İzleyin!

2 Araştırmacı 6 Metaverse Coin Belirledi Temmuzda İzleyin! Kripto para piyasası toparlanmaya devam ederken, metaverse coin projeleri uzun vade için değerli fırsatlar sunuyor. Bu yazıda, metaverse gözlemcileri Kyle Portman ve Paul Brabus’un Temmuz için belirlediği 6 metaverse projesine bakalım.

Kyle Portman’ın listesinden Temmuz’da izlemek için 3 metaverse coin

Star Atlas (ATLAS)

Uzay temalı metaverse oyunu olan Star Atlas, Eylül 2021’de piyasa sürüldü. Proje, kullanıcıların açık dünya kozmosunu keşfetmelerini sağlayan uzay temalı bir metaverse’e sahip.

 

Star Atlas, daha verimli ve süratli bir oyun için Solana tabanını kullanmaktadır. Oyun uzay keşfi, siyasi hakimiyet ve bölgesel fetih etrafında dönüyor. Lakin proje şimdi hazırlık evresinde. Kullanıcılar şu anda yalnızca Star Atlas’ın NFT marketi üzerinden NFT süreçleri yapıyor. Star Atlas’ın gerisindeki grup, topluluğun merakla beklediği bir metaverse oyunu geliştiriyor. Buna ek olarak, The Sandbox ile olan iştiraki, cross chain metaverse birlikte çalışabilirliğini sağlamak için farklı Blockchain’leri ortasında eşsiz bir entegrasyon sağlayarak platformun muazzam uzun vadeli potansiyeline işaret ediyor.

ATLAS şu anda Kraken, Raydium, Gate.io, LBank, FTX, Paribu, MEXC vb borsalarda süreçlere açık.

2 Araştırmacı 6 Metaverse Coin Belirledi Temmuzda İzleyin!

Highstreet (HIGH)

Sıradaki metaverse coin olan Highstreet, bilhassa DeFi ve NFT’ler üzere en son kripto trendlerini içeren, topluluk odaklı metaverse projesidir. Highstreet, Star Atlas’ın Solana tabanlı entegrasyonuna kıyasla bir BNB Chain projesi.

 
2 Araştırmacı 6 Metaverse Coin Belirledi Temmuzda İzleyin!

Highstreet ayrıyeten kullanıcıların stake etmelerini ve fizikî eserler talep etmelerini sağlayan NFT koleksiyonuna sahiptir. kullanıcıların Solaryum kıtasında sanal gayrimenkul satın almalarını sağlayan bir IHO da içeriyor. IHO, Türkçeye “İlk Mesken Teklifi” olarak çevrilmektedir. Tıpkı Star Atlas’da olduğu üzere Highstreet’de çift token’li bir ekosisteme sahip. Projenin ekosistemi HIGH ve STREET token’lerin oluşmaktadır. LBank, Binance, MEXC, PancakeSwap, vb. üzerinden HIGH satın alabilirsiniz.

2 Araştırmacı 6 Metaverse Coin Belirledi Temmuzda İzleyin!

Victoria VR (VR)

Victoria Virtual Revolution (VR), Unreal Engine 4 kullanarak son derece gerçekçi bir metaverse inşa etmek istiyor.

Victoria’nın sanal dünyası, insanların toplumsallaştığı RPG özellikli bir tecrübe sunmaktadır. Proje hala geliştirme etabında. Lakin takım alfasını Mayıs ayında birinci testleri kademesini uygulamaya başladı. Victoria VR, ayrıyeten kullanıcıların mükafatlar için VR token stake etmelerini sağlayan bir finans panosu sağlar.

Stake havuzlarına katılmak için muhakkak ölçüde VR token sahibi olmanız gerekir. VR token şu anda aşağıdaki borsalarda işlemelere açık.

  • KuCoin, Huobi Küresel, Gate.io, Uniswap, Phemex, BitWell, LATOKEN, Orion Protocol ETH

Paul Brabus: Bloktopia, UFO Gaming, Starlink

2 Araştırmacı 6 Metaverse Coin Belirledi Temmuzda İzleyin!

Bloktopia (BLOK)

Sıradaki metaverse coin, Unreal Engine 5 ile inşa edilen Polygon tabanlı Bloktopia. Oyun konusunu Bitcoin’in 21 milyon olan sonlu arzına ithaf ediyor.

Bloktopia’nın metaverse’i hala erken evrelerinde ve platform geliştirme kademesinde. Fakat, proje için NFT arazi satışları açık. Kullanıcılar şu anda Bloktopia’nın metaverse’inde arsa ticareti yapabiliyor. Bloktopia’daki gayrimenkuller REBLOK NFT’lerinden oluşmaktadır. Bu ortada, kullanıcılar bir arsa satın alarak her yıl satın alma fiyatının %10’u kadar garantili bir kira geliri elde ederler. Bu kira geliri projenin ömrü boyunca garantilidir.

2 Araştırmacı 6 Metaverse Coin Belirledi Temmuzda İzleyin!

Bloktopia’da sanal yerler için para harcamak istemiyorsanız yatırım için direkt BLOK token satın alabilirsiniz. 26 milyon dolarlık mevcut piyasa pahası ile BLOK, epeyce düşük kıymettedir. Bununla birlikte analiste nazaran muazzam uzun vadeli bir potansiyele sahip. BLOK şu anda aşağıdaki kripto para borsalarında süreç görüyor.

  • KuCoin, Gate.io, Phemex, CoinEx, QuickSwap, Uniswap, OKX, Bitrue, LATOKEN, Hotbit, ZT, OpenOcean

UFO Gaming (UFO)

Temmuz 2021’de piyasaya sürülen UFO Gaming (UFO), projeyi destekleyen sağlam bir topluluğa sahip en yüksek puanlı metaverse coin projelerinden biridir. Resmi web sitesine nazaran platformun misyonu:

Oyun ve Blockchain ortasındaki boşluğu kapatarak oyunculara oynarken kazanma yeteneği kazandırıyor.

2 Araştırmacı 6 Metaverse Coin Belirledi Temmuzda İzleyin!

UFO Gaming, “Dark Metaverse” olarak isimlendirilen eşsiz uzay temalı metaverse inşa ediyor. Projenin sanal dünyası, bir oyna-kazan oyununa ve onu yöneten DAO’ya sahip birkaç gezegenden oluşacak. UFO Gaming için birinci oyun, kullanıcıların canavarlarla ve öbür oyuncularla savaşmasına, mükafatlar kazanmasına ve misyonları tamamlamasına imkan tanıyan strateji tabanlı bir RPG oyunu olan Muhteşem Galactic’tir. UFO Gaming takımı, Muhteşem Galactic PVP’nin 13 Temmuz’da resmi olarak yayına gireceğini ve oyuncuların savaş alanında birbirleriyle savaşmalarını ve mükafatları talep etmelerini sağladığını duyurdu. Aşağıdaki kripto para borsalarından UFO satın alabilirsiniz.

2 Araştırmacı 6 Metaverse Coin Belirledi Temmuzda İzleyin!

  • Gate.io, KuCoin, Uniswap (V2), LBank, MEXC, ShibaSwap, BKEX, LATOKEN, Hoo, Hotbit, Decoin

Starlink (STARL)

Haziran 2021’de piyasaya sürülen Starlink (STARL), Bloktopia üzere Epic Games’in Unreal Engine 5’i ile Metaverse’ini inşa eden, bedeli hayli düşük bir öbür Metaverse kripto projesidir. Elon Musk’ın uydu internet şirketi ile karıştırılmaması gereken Starlink (STARL), oyunculara karakterlerini büyütürken ve uzay gemilerinde heyecan verici savaşlara katılırken mükafatlar kazanma fırsatı sunan, uzay temalı 3D RPG özellikli, oyna-kazan metaverse projesidir.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, oyun kısa bir mühlet evvel Beta etabına geçti. Starlink ayrıyeten OpenSea’de STARL’in yeni “Sanatçı Profili Serisi”nin birinci cildi olan Starlink PixelNauts başlıklı bir NFT koleksiyonuna sahiptir. Kullanıcılar, projenin metaverse’inde profil resmi olarak kullanmak üzere eşsiz, NFT’ler üretebilirler. Ayrıyeten bir PixelNaut NFT, StarLink Metaverse’nin hudutlu özelliklerine erişim sağlar.

2 Araştırmacı 6 Metaverse Coin Belirledi Temmuzda İzleyin!

2 Araştırmacı 6 Metaverse Coin Belirledi Temmuzda İzleyin!

Kripto para ayı piyasasına karşın, StarLink PixelNaut NFT’ler süreç hacminde kıymetli bir artış gördü. Geçen haftadan bu yana fiyatını ikiye katladı. Bu da projenın uzun vadeli potansiyellerini gösteriyor. STARL tokeni aşağıdaki kripto para borsalarından sayın alabilrsiniz.

2 Araştırmacı 6 Metaverse Coin Belirledi Temmuzda İzleyin!

  • Uniswap, Gate.io, LBank, OKX, MEXC, ShibaSwap, BKEX, LATOKEN, Hoo, Bitget, HitBTC

.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
2 Araştırmacı 6 Metaverse Coin Belirledi Temmuzda İzleyin!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

error: İçerik Korunmaktadır !!
Bizi Takip Edin